A Zara babaruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Nekem felnőtt ruhákban hatalmas csalódás volt minőség szempontjából. Babaruhákban milyenek? Árban nem lenne rossz, úgyis gyorsan kinövi egy bébi, de azért ha 1 mosás után vállalhatatlan, akkor nem vásárolok ott.
2020. okt. 12. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretem de nagyon sok olyan anyag van ami egy mosás után vállalhatatlanul néz ki pl a viszkóz leggings borzasztó bolyhos lesz, vagy egy ilyen vékony pamut kreppelt (?) anyag szétfeslett. Többször érkezett ruha hibásan, volt amelyik szakadt volt, volt amelyiken valami odaszáradt ragasztó paca volt, cipő nagyon rossz méretezéssel. A sima pamut melegítők, farmerek és a kötöttek viszont nagyon szépek és tartják az állapotukat, csak ezek a különlegesebb textúrák bénák. A fazonja viszont nagyon jó, ez a legjobb a lányomra aki magas de vékony. A többi márka ruhái amik jók hosszban azok leesnek a derekáról.
2020. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Ja és a cipzáros dolgokat kerüld el! A kabát amit ott vettünk a gyereknek szanaszét szakadt mert állandóan elakadt a cipzár és becsípte az anyagot. Ezt egyébként a felnőtt ruháknál is tapasztaltam nagyon sokszor.
2020. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!