Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok vásárolni az ilyen...

Szoktatok vásárolni az ilyen drágább üzletekből, mint a Mango, Zara, Massimo Dutti, Chantall, Desigual, Marks and Spencer, Benetton, Pepe Jeans, Jackpot, Tatuum, Gant és Guess? És ha igen, milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mangoból múltkor vásároltam mert leárazás volt, egész jók a termékek, annyira a felsők sem bojhosodnak, néhány nadrágnak viszont elég fura a szabása, de lehet, csak én nem találok normálisat, mert elég hosszú lábaim vannak és keskeny csípőm, ami jó lenne csípőben az lábhosszban már nem jön fel. Egyik télikabátom Zarás, már megvan 4 éve és semmi baja, pedig sötétkék és párszor hozzá is értem fehér falhoz, de mindig ki tudtam tisztítani, olyan mintha új lenne. Turkálóban pedig pár éve találtam egy Marks and Spenceres pulcsit, egyik legminőségibb kötött pulcsim, több éve megvan és még egy szál sem jött ki belőle.
2016. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
M&S-ben szoktam az ingek jó minőségűek, de például a tipikus nyári mintás pólók gyorsan megadják magukat, ezeket eleve arra tervezik, hogy párszor felveszed, aztán kuka, jövőre úgysem ez lesz a divat.
2016. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de a Mangó, Zara nagyon nem egy kategória mondjuk a Ganttel.
2016. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mango, zara, marks and spencer, benetton, pepe jeans, tatuum-> én csak ezekben vásároltam. mindegyikkel meg voltam elégedve. zara-ból volt egy pólóm, ami mosások miatt elcsavarodott, de ennyi. még nem dobtam ki semmit azért, mert rossz minőségű vagy gagyi lett volna azok közül, amiket ezekben az üzletekben vettem.

van két lány testvérem, és ők is ugyanott vásárolnak mint én, sőt még édesanyám is. szóval mi elégedettek voltunk mindig. :D persze árulnak gagyit is, de az látszik rajtuk...

2016. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Lehet, hogy nem egy kategória, de árban mindhárman elég magasak, legalábbis magyar szemmel nézve...Ha jól tudom, a Guess is sokkal drágább, mint a Zara, de most az a kérdés, hogy ezek a drágább vagy nagyon drága boltok milyen minőségűek, megéri-e onnan venni ruhát.

2016. jún. 26. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szoktam egyikben sem, viszont most rendeltem életemben először a mangooutlet-ből, éppen várom, hogy megérkezzen. Már őszre rendeltem, 2 farmernadrágot és egy dzsekit, összesen 9585 Ft lesz, a kiszállítás ingyenes. Szerintem ez szuper ár értük, a minőségre kíváncsi leszek. Marks&Spencer és Benetton cuccaim nekem is Hádából vannak, nagyon szeretem őket.
2016. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Mindben szoktam vásárolni. A Zara a legolcsóbb ezek közül (mondjuk a kérdés szempontjából ez lényegtelen), de pólót nem érdemes ott venni, mert silány minőségű, összemegy, eldeformálódik. Nemrég vettem ott egy ruhát is, 30 fokon mostam ahogy elő van írva, es az első mosás után összement, az also szoknyája kilóg alul, szóval hordhatatlan lett. Szép ruhák vannak ott, en mindig elcsabulok, de az anyagok minőséget nagyon figyelni kell.

Desigual jo minőség, de a mintája kissé mar átmegy hippisbe, így nem mindig tetszik.

A többi említett márka közül en a Guesst szeretem még. Főleg a farmerjait.

A többiben is van egy két jo dolog, de az en ízlésemnek kicsit unalmas, vagy túl komoly.

2016. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És a Mangoról, Chantallról, Massimo Duttiról mit tudsz mondani? És a Jackpotos ruhákat akkor külföldön vásárlod? Mert úgy tudom, nincs már Magyarországon.
2016. jún. 27. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Mangoba, massimoba, tatuumba nem szeretek járni, mert ezek is olyan szürkék, komolyak számomra. A mangot 10 eve nagyon szerettem, akkor sokkal jobb volt, fiatalosabb, lazább, de ez még azelőtt volt mielőtt a Zara es társai bejöttek Mo-ra.

A jackpottal is ugyanez a bajom. Tudom hogy mar nincs Mo-on, de régen volt. Sőt a férjemnek még mindig van nehány jackpot galléros pólója es pulcsija, kb 10 éve, még máig szép állapotban van, es időt álló: ugyanúgy néz ki, mint bármelyik Tommy H vagy Ralph L póló, csak a logó más. Es ennyi idő után a minőségre sem lehet kifogás.

Na a chantallba viszont tenyleg nem voltam még, bocs.

2016. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

5: Nézd, a GANT nem kicsit kakukktojás ebben a felsorolásban. Egy Zara pulóver mondjuk 10-15.000 Ft, egy GANT 40-50.000.

A GANT mondjuk a Tommy Hilfigerrel, Ralph Laurennel, Hugo Boss-al egy kategória - vagy talán még drágább is egy kicsit.

2016. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!