Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha csak egy pár téli lábbelit...

Ha csak egy pár téli lábbelit vennétek 2 éves gyereknek, az milyen típus és márka lenne?

Figyelt kérdés
Nem jár bölcsibe, csak napi babakocsizás, bevásárlás van, ha az időjárás engedi, járkálás, játszótér, plusz remélem, a havat is megismeri majd.

2020. okt. 15. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
2,5 éves lányomnak a Lidl-ös hótaposót vettük meg, ami múlt héten volt. A fiam is mindig ilyet kapott minden télen egészen iskolás koráig. Szerettük, jó meleg, nem ázik át, könnyű le-felvenni, nem drága és szerintem jól is néz ki.
2020. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Mindig egy párt veszek. Superfit bakancs vált be. Nem olcsó, de jó. Nem ázik be, hajlékony, meleg.

Próbáltam olcsóbb megoldást, de az aldis és a lidl-ös csizmák is túl merevek. Csak botladozott bennük a gyerek, míg a Superfitben egyből szépen ment. Nem mindegy.

2020. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi 2 párt szoktunk venni a gyerekeknek: egy bakancs száraz időre és egy hótaposó, ha eső/hó/latyak van. A hótaposó nekünk is a Lidl-ös, egyik gyerekem sem botladozik benne. 🤷🏼‍♀️ A bakancs Fila és Superfit, utóbbi csak mert nincs a kicsi méretében a Fila.
2020. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, elküldtem. Ha csak az egyiket vehetnénk, az a hótaposó lenne.
2020. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 Most akartam venni a 9 hónapos fiamnak, aki még nem áll, de egyszerűen nem tudtam beledugni a lábát. Ez normális? Vagy bennünk van a hiba?
2020. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a hótaposora szavaznék. A lidlisbe az én fiam lába nem megy bele, mert magas, idén aldisat vettem neki, az tökéletes.
2020. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vízálló bakancsot veszünk. Izzadós, nem fázós a gyerek, nálunk hótaposó -5 fok alatt indokolt. Az előző télen talán kétszer volt olyan idő... Vettünk egy rakás bélelt zoknit ezekre a napokra.
2020. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!