Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályba induló gyerekne...

Első osztályba induló gyereknek milyen iskolatáska-márka a legjobb?

Figyelt kérdés
Könyveit, uzsonnáját naponta fogja vinni. Nagy terhet bíró, könnyű, ergonomikusan kialakított, gerincet védő típusra gondoltam.
2013. júl. 2. 23:15
1 2
 1/18 aspikami ***** válasza:
100%
Nekem 1-4.-ig majd 5-8.-ig is Budmil táskám volt, és nem azért cseréltük le 5.-re mert elkopott, hanem mert már untam :) Még most is kibírna legalább 5 évet mind2.
2013. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Egyértelműen BUDMIL :)
2013. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Budmil volt, szerintem ez a legjobb.
2013. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Vélemény esetleg a húzható iskolatáskákról?
2013. júl. 2. 23:56
 5/18 A kérdező kommentje:
A Budmil elég nagy? Van ettől nagyobb is , nem?
2013. júl. 3. 00:04
 6/18 aspikami ***** válasza:
87%
Bemész egy üzletbe és megnézed, van 100 fajta. Mi az, hogy van annál nagyobb? ;D Minden márkánál vannak kisebb-nagyobb táskák. Simán találsz, olyan Budmil táskát amibe könnyedén beleférnek a könyvei és az uzsonnája is.
2013. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi hagytuk a kisfiamat,hogy valasszon maganak.Huzhato spiderman figurasat valasztott.Nalam az a fontos szempont,hogy tobb rekeszes legyen, es merevitett legyen a hata,hogy ne gyurodjenek benne a konyvek.Nem nagyon szokta felvenni,mert a suli kb 200m- re van tolunk.Egyebkent a huzhatos nehezebbnek tunik,nyaron viszont praktikus kirandulasokhoz is.

Hiaba tetszettek nekem a puma es adidas hatizsakok,a 6 eveseknek meg inkabb a mesefiguras jon be.

Hozzateszem,joval dragabb is volt egy sport markanal.Egyebkent semmi baja nem lett,nyugodtan hasznalhatja amig meg nem unja.

2013. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk húzható volt. A lányom imádta. Hatitaskakent is lehetett használni, a húzok art pedig két magasságba lehetett állítani, igy en is tudtam húzni, ha szükség volt ra. Disneys volt, külföldről kaptuk.
2013. júl. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak egy mesefigurás kocka iskola táskája volt .2 év után sincs semmi baja .
2013. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi budmilt vettünk, 3 évig bírta.(még lehet 1 évig bírná, most veszünk megint egy másik budmilt)

Azt a fajtát, aminek az alja is merev és a hátán is párnázott.

2013. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!