Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Télre mennyi bakancsot vesztek...

Télre mennyi bakancsot vesztek? 17hónapos a fiam. Egy bélelt bokacsizmára gondoltam,hogy veszek meg egy hótaposóra. Bokacsizma mászkálós,hótaposó meg majd az udvarba.

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem vettem egynél többet, de az az egy minőségi.
2020. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi is így csináljuk. Egy bakancs csininek és egy hótaposó a kertbe, játszótérre, stb. 😊
2020. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Derjaderja ***** válasza:
24%

1 bakancs van meg 2 csizma, de a második csak veletlen. Most nem megyünk úgyse sehova, ezért a bakancsot adom mindenhová, ha nincs nagy víz, azt jobbnak tartom a lábának.

A koraőszi béleletlen magasszárút meg az autóba használom.

2020. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam kettőre mert ha az egyik vizes lesz vagy ilyesmi legyen egy száraz is.

Meg eljárósnak nem kell olyan nagyon vastag,hosszú az autóba be-ki meg főleg nem.

2020. okt. 25. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Van egy bélelt vízálló csizmája, egy hótaposója és egy vékonyabb csizmája ha csak beltérbe megyünk valahová.
2020. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy
2020. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Általában bakancs és hótaposó. A bakancs nem feltétlen vízálló, legalábbis amit mi veszünk az nem az.


Bocsi az offért de melyik márkának van vízálló bakancsa? Tény hogy annyira nem nézegettem de ha az lenne nem hiszem, hogy hótaposót is vennék mellé.

2020. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7, például Superfit. Nekünk ez a kedvenc. Nem ázik be semmilyen körülmények között (bírja a pocsolyát is, nem csak a havat), és nagyon jó meleg.

De van vízállónak mondott Geox, Szamos (nekünk beázott), Aldis (ez nagyon hasonlít a Superfitre, de nem olyan jó hajlékony a talpa)....

2020. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó a D.D step bakancs is beázik?
2020. okt. 25. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi 8-as!


9-es, nekünk DD Step bakancs volt igaz olyan, ami elvileg sem vízálló.


8-as, egyébként nem is túl meleg a Superfit? Tavaly pl hótaposót a Decathlonban vettük de ilyen -2 fokban beleizzadt a gyerek lába.

2020. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!