Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egy méretből hány db babaruhát...

Egy méretből hány db babaruhátok van? Ez sok vagy keves?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 92es méretet hord.

Ebből a méretből van neki kb.:

10 db hosszúujjú body

7 rövidujjú body

8 harisnya

12 játszós nadrág

3 farmer

10 vastag pulóver

5 vékony pulcsi

3 pizsama

2 kabát

1 overál

Kb ennyi

Persze sok ruhája van még de azokat mar kinőtte

Ez kevésnek vagy soknak számít?


2020. nov. 13. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Az én fiam 1 éves 86os ruhákat hord,de nekünk nincs ennyi. Sőt lényegesen kevesebb. A 10 vastag pulcsi sok,minek annyi. Szerintem összességében a bodyk is sok. Nekünk kb 5 pulcsija van. 8 hosszú és 4 rövid ujjú bodyja,3 hosszú ujjú póló,2 overall,kabátja nincs,farmerja nincs,kb 10 nadrágja van és 4 harisnyája. Mondjuk az én fiam eddig mászott most kezd járni. Ezért sincs kabátja meg farmerja. Kényelmetlen ruhadarab lenne neki még. A tied gondolom idősebb. Meg nyilván attól is függ milyen gyakran mosol. Én majdnem minden nap indítok valamit.
2020. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normàlis mennyisèg. Persze lesznek itt majd akik azt mindjàk hogy ez nagyon sok mert szerintük elèg mindenbôl 3-4 db.
2020. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Kevesebb van ennél jóval. 10 pulcsit lehetetlen kihasználni, úgy, hogy fél év alatt kinövi, 3 pulcsija van méretenként.
2020. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Hàt az èn kislànyom 92 est hord most màr egy fèl ève lassan de simàn kell neki ennyi ruha . 3 èves , ebben a korban nem nônek ki egy mèretet pàr hònap alatt.
2020. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 éves, én napi szinten mosok.

De most, hogy nehezebben száradnak a ruhák bent a lakásban, így néha még ezt is kevésnek érzem, hiába mosok folyton

Köszi a válaszokat :)

2020. nov. 14. 10:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Vannak olyan vastag, belül báránybélelt kötött pulcsijai is, amik kb 3-4 nap alatt száradnak csak meg.
2020. nov. 14. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Kisfiam is 92-est hord kb. 2 hónapja, de nem tudom meddig lesz jó, így jóval kevesebb van.

Nővérénél ez volt az első méret, amit egészen sokáig tudott hordani. 1,5 évesen kezdte és 2,5 éves korára nőtte ki. De más ütemben nő a kicsi.

Egyébként ennyi pulóver/melegítő nekünk borzasztóan sok lenne akkor is, ha 1 évig hordaná, mert nem fázós, bentre nem kell 21 fokban, kintre pedig olyat hord, ami alá szintén nem kell. Egyedül kora ősszel hordott pulcsit ebben a méretben.

-Van 3 különböző vastagságú pulcsija (most nem hordja)

-Softshell overál

-Téli overál (még nem volt rajta)

-2 bélelt farmer (egyik még nem volt rajta, mindkettő a tesóé volt, uniszex)

-1 átmeneti dzseki

-sok zokni, pár harisnya

-kb. 10 vegyes méretű rövid ujjú body (van 86, 86/92, 92, 98/104)

-2 hosszú ujjú body

-4 hosszú ujjú póló

-4 melegítő (nem hordja most)

-6 vékony nadrág (ez most a benti)

-pár póló nyárról

2020. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*

-3 pizsirugi


1,5 éves

2020. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!