Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik méretű szandált válasszam?

Melyik méretű szandált válasszam?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiamnak szeretnék venni tavaszi szandált. 11,4 cm kb a lába. A méretek így mennek:


18-as: 11,8 cm

19-es: 12,5 cm


Melyik legyen szerintetek? Félek, hogy a 18 nagyon passzos lesz, de a 19-es viszont lehet nagy. De legutóbb kb 1,5 hónap alatt nőtt 1cm-t a lába...Zoknival adnám egyébként.



ápr. 15. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Meg kell próbálni. Én soha nem veszek cipőt próba nélkül.

Az egyik fiam lába magas és széles is.

A másiké olyan szűk hogy alig találok rá olyat amiben nem lötyög a lába.

ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Én a nagyobbat venném. Nyáron is nőni fog még a lába meg ott a zokni is. Nálunk nemokozott problémát, mindig 1 számmal nagyobbat vettem.
ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém is egy éves,21- es szandit vettem neki.Nem éri végig a lába,de nem olyan nagy.Egyébként személyesen vegyél,ne rendeld.
ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos elég messze van az üzlet ahonnan venném, így marad a rendelés.


Ha kicsit nagyobb lesz remélem nem akadályozza a járásban. Még most indult el úgy igazán.

ápr. 15. 15:55
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Megrendeled mindkét méretet, raprobalod és vissza küldöd azt, ami nem jó.
ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Most miért is lettem lepontozva? Én nagyobbat vettem, minden szandit és cipőt próbáltatok a gyerekkel.

2# voltam

ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanebben a dilemmában voltam,ezért elmentem személyesen!De ha neked messze van az más!A nagyobbat venném!
ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit.


Utolsó, a nagyobb vált be a személyes próbánál?

ápr. 15. 16:45
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

A 18-as konkrétan kicsi, 4 mili ráhagyás kevés. 1-1,5 centi a javasolt. Szandálnal gyakorlatban valamivel is elég, de nem fél centinél is kevesebb.

2024 van. Mindent rendelek. 9 év alatt eddig 1 pár cipőt kellett visszaküldenem.

ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szuper,köszi, ezt nem tudtam!
ápr. 15. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!