Jó facebook csoportok?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy pár facebook csoportban, ahol ruhákat lehet venni, eladni, de azt tapasztalom hogy mindenki horroráron szeretne megszabadulni a rhpuháktól. Például: egy pizsama 3500 ft. Használtan. Ennyiért kettő újat is tudnék venni. Egyébként pizsamát nem vennék használtan, ez csak egy példa volt. Ti is ezt tapasztaljátok? Vannak olyan csopik ahol normális áron adják?

2020. nov. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom márkás ruhák, amik újonnan 3x annyiba kerültek amennyiért eladja valaki. Egy 10.000 forintos kabátot én sem fogok 1000èrt feltenni, úgy hogy semmi baja. Vásárolj a Pepcoban..
2020. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Általában a H&M-ben vásárolok, jó áron vannak a dolgok, szeretem. Viszont ott sem kerül (az esetek többségében) annyiba egy pizsama.

[link]

Itt három pizsama 6000 Ft, teljesen új, jó minőségű. Pepcoban ruhákat nem veszek, maximum egy-két lakberendezési dolgot.

2020. nov. 14. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt a konkrét pizsamát tudod megvenni ennyiert vagy úgy általában pizsamát?

Én is tudok venni 20-ért kabátot, ami jó minőségű újan, de ettől meg a 40 ezres tökéletes állapotú kabátért, amit tavaly lett véve és 2x volt a tulajdonlásán, jó ár a 25 is.

2020. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy általában a pizsamákat. Értem a it mondasz, egy negyven ezres kabátért nagyon jó ár a 25, viszont a pizsama amit láttam nem volt minőségi.
2020. nov. 14. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg fillérekért adok mindent szinte, hibátlan cuccokat mégse kell senkinek se.

Igen... A nagyját eladományozom, de babakocsit, meg ilyen fullos dolgokat nem fogok, mert azok úgyis el lesznek adva, hogy apuci cigit, piát vehessen, vagy ha már nem kell, ki dobják az árokba. Sajnos ez a tapasztalat. Akkor inkább pár ezerért odaadom olyannak, aki tényleg megbecsüli.

2020. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a csoportokban van szerintem a gond, ha online vásárolsz mindig időigényes szelektálni, kitől mit érdemes megvenni.

Én pl. A boltkorosok csoportban vagyok bent, nem mondom, hogy minden reális áron van de keresgélve azért találni mindig valamit.

Zara adok veszekről, IKEA adok veszekről szinten ez a véleményem.

A gardrób csere oldalt is érdemes böngészni.

2020. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kétt lakohelyi csoportba vagyok benne ott nincsenek ilyen elszállt árak ,keres a lakóhelyéhez közeli csoportot ott nincsenek elszállt árak .
2020. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!