Facebook marketplace és adásvételi csoportok tényleg komolytalanok baba témában? Ez standard, vagy esetleg helyi, (Kelet-Mo. ) vagy életkori sajátosság, vagy nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Rövid statisztika: 5 vevőm volt megbeszélt időponttal. Ebből egyetlen egy jött el, egy nagymama. Egy írt utólag magától. A másik háromnál rákérdeztem, választ sem kaptam. Látszólag szimpatikus, normális emberek. Nem baj, ha nem vásárolnak, de arccal, névjeggyel, megtekinthető fényképekkel nekem nagyon fura, hogy válaszra sem méltatnak, annyit nem írnak, hogy köszi, nem kérem...

2020. máj. 7. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én többször jártam úgy, hogy írták a termékre, hogy szeretnék megvenni. Jeleztem nekik, hogy több ruhám van még a keresett méretben, megörültek, kérték, fotózzam a rucikat. Mi lett belőle!? Én küldtem nekik a dobozokból kiválogatott, ruhákról képeket, elment vele néhány óra. Aztán hiába írtam nekik, semmi, hát kösssz. Azóta nem csinálok ilyet!A személyes átadásokra eljöttek eddig. Dél - Mo.
2020. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En eladni meg nem próbáltam, de akivel en felvettem a kapcsolatot azt mind meg is vettem.
2020. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon gyakori. Úgyhogy ha egy mód van rá, én csak postázok. Így nem kell készenlétbe állnom miatta. Ha utal megkapja, ha nem, akkor megveszi más.
2020. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!