Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vettetek már téli overált,...

Vettetek már téli overált, vastag téli kabátot, bakancsot a gyereknek?

Figyelt kérdés
Mi még nem mert tavaly alig volt tél és szinte nem is használta.

#Gyerekruha, öltözködés, tél,
2020. nov. 16. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy vettem. Nem akkor akarok futkosni 3 gyerekkel, amikor hirtelen leesik a hó... Hordani még természetesen nem hordják, jövő héttől jön a hideg.
2020. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Készen állunk a télre.

Nem értem az indoklásodat amúgy. MÉG nem, vagy nem is fogsz? Ha fogsz, akkor nem mindegy, hogy novemberben veszed vagy decemberben?

2020. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

"akkor nem mindegy, hogy novemberben veszed vagy decemberben?"


Ha kisgyerekről van szó, persze hogy nem mindegy.

Ha túl korán veszel, lehet kinövi mire kelleni fog, vagy épp fordítva, nem nő bele, ha előre rosszul gondolkodtál a méretet illetően. Ez cipőnél hatványozottan érvényesül.

2020. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

13-as, a fene megette, ha az ember 1 hónapra előre nem tudja ezt megsaccolni. Maga az idény, amikor a téli cipőt hordani fogja, eleve 3-4 hónap. Azért annyira gyorsan nem nő a kisgyerek sem. :-)))


A kedvenc gyerekcipő-boltunkba október közepén érkeztek a téli cipők. Már előbb odamentünk egyszer potyára, mert természetes, hogy október elején tudjuk, mekkora cipőre lesz szüksége az óvodás vagy kisiskolás gyerekünknek novembertől márciusig.

2020. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
En a Pepcoban vettem nemreg neki 2 kabatot. Mindkettonek a belese szormes. Most lehet hulyenek neztek (1. gyerek), de szerintetek azok a kabatok eleg melegek telre? :D vagy azoknal vastagabbat szerezzek be valahol? Ugyanott akartam venni overalt is, ami szinten szormes belul, de sosincs a mereteben, ami volt, azt meg nem talaltam eleg vastagnak. Bar lehet azt kellett volna akkor megvegyem, mert most mar az sincs 😄
2020. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem elég a szőrmés belsejű kabát, legfeljebb ha nagyon hideg van akkor vastagabb pulcsi alá.
2020. dec. 4. 12:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod kérdező :)
2020. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!