Anyukák! H&M gyerekruha méretei mennyire valósak? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Meg sosem vasaroltam a h&m-ben, mert nalunk nincs ilyen uzlet, a legkozelebbi is eleg messze van, de szembejott velem egy hirdetes es sok minden tetszik.


Mennyire felel meg a normal meretezesnek? Kisebb, nagyobb.. atlagos?

Foleg a 110/116os meret erdekel es kisfiura. Ez a meret jo szokott lenni, viszont a fiam nem nadszalvekony, nem tudom milyen a ruhak szabasa?

Foleg pulovereket es melegitonacikat szeretnek rendelni.


Akinek rendelessel van tapasztalata, ha megsem jo a meret cserelik vagy maceras?



2021. febr. 17. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Túlméretezettek kicsit. Volt a fiamnak olyan 92-es pólója onnan, ami akkor kezdett már rövid lenni rá kicsit, amikor más márkákból 104-eseket vettem neki. De amúgy én szeretem az ottani cuccokat. Most 113 centi a fiam, a 110/116-os cuccok pont jók rá, de ami csak simán 116, az nagy egy kicsit.

Gatyából meg bárhonnan máshonnan is alap, hogy csak kötőset veszek/rendelek neki, mert ami hosszra jó, az leesik a derekáról, ő elég nyurga kissrác.

2021. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább változónak mondanám....A baba méreteket rendszeresen jóval később ill.tovább hordták a lányaim,mint ami a cimkében állt (pl a bodykat). Óvodás mérettől viszont szerintem megfelel annak,ami bele van írva. Pl. a lányom 120 centi,jó ha 20 kiló körül van,szóval vékonyka kategória és jelenleg a 122/128-as méreteket kezdem neki venn a HM-ből.A 116-os is még simán rámegy széltében,csak picit rövid neki.
2021. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 regisztrált klubtagoknak ingyenes a visszaküldés. ;)
2021. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as, köszi. Akkor még nem voltam klubtag, ezt a lehetőséget a következő alkalommal vettem észre. De egy újszülöttel és a testvérével voltam itthon, így ha postára lett volna időm szaladgálni, a boltba is el tudtam volna menni. (Egyébként, ha lenne olyan opció, hogy a boltba visszavinni, azt simán megtettem volna, és akkor egyúttal kinézhettem volna a megfelelő méretet is az olyan típusú ruhából, meg közelebb van a bolt, mint a posta.)


Most megnéztem, akkor 92-es body-t rendeltem, hogy legyen, mire kinövi a 86-t, és ebből a bizonyos hosszú ujjú felsőből rendeltem 92-t és 98/104-t is, biztos, ami biztos alapon. A 98/104 is csak szűkösen ment rá... Ezért írtam, hogy ez a fajta ruha, tapasztalatom szerint, kicsi.

2021. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagyobbak. Mikor 92eseket hordott a fiam 80-86osakat vettem onnan és jó volt rá sokáig
2021. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megrendeltem... 3 db lett jó, a többi kicsi... visszaküldtem...
2021. febr. 24. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!