Pepco gyerekruha?

Figyelt kérdés

A Pepcos gyerekruhák méretét hogy kell nézni?

Vásároltam ott több darabot, de egyik sem lett jó.. nem tudom eldönteni, hogy mosástól mentek ennyire össze vagy rosszul van méretezve?


110-116-os méretet hord a kisfiú.

Ruhák a H&M-től, Aldiból és a Lidlből vannak.

A pepcobol 122-eset választottam (szemmérték), de a nadrág rövid is és szűk is. Bebújós felső szintén rövid. A gyerek csak 113 cm és normál testalkatú.


Eddig nem voltak Pepcoból ruhák, akinek van tapasztalata segítene?



2021. jan. 2. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Én 24 hósnak kicsi kora óta veszek onnan ruhát. Nem volt baj a méretezéssel.

Lehet csak a mosás, próbáld meg az eggyel nagyobb méretet,ha az sem jó, akkor marad a másik 3 bolt.

2021. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Vigyél magaddal centit, s úgy vásárolj. A pepcosak ált. kisebbek mint pl a H&M-be.

Én is kis kora óta ott vásárolok, így nincs baj, mert ismerem a méretezésüket.

2021. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mindig nagyobb meret kell a pepcobol mint amit hord. Nagyon olcso es vannak jo darabok.

En ma 99ftert vettem disney felsoket 16 honaposra

2021. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Pepcos kisebb, most pl. két számmal nagyobbat vettem és teljesen jó rá.
2021. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jól be lehet vásárolni , én a játszós ruhákat itt szoktam amikor leárazás van teljesen jó. Méretben fura én szemre megyek , de mindig nagyobb kell , mint amekkora a gyerek! A 80-as kisfiam 92es a 80-as kislányomnak 86-os kell. A lidlisekből meg az eredeti méret is néha nagy. Nem tudom mi alapján írják rá hány centire jó , ha nem is jó arra a méretre :) de árban király!
2021. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányom áprilisban lesz 6 éves 115 cm én 122 méretű ruhát veszek neki. Szeretem a pepxot, kivéve a bugyikat - azok elég selejtek, legalábbis nálunk az összes szét megy a mosásban. - a legginseket pedig mindig érdemes összemérni a lábaikat, nővérem vett már olyan legginst lányaimnak aminek nem volt egyforma a lábszár mérete. 😅🤣
2021. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

A Pepco annyira összevissza méretez, hogy értelme nincs nézni a beleírt méretet.

Vettem onnan úgy két body-t, hogy beleírt méret szerint két szám volt köztük, mégis ugyanakkorák voltak. Volt pár próbálkozásom, majd leálltam onnan a vásárlással.

Lakberendezési kiegészítőkért, hajbavaló mütyürökért időnként bemegyek, de a ruhát hanyagolom.

Most karácsonyra is kapott egy pizsit onnan a lányom (nem tőlünk), de teljesen elméretezett. Beleírt méret 122, de a felső rövid a 110 centis gyerekre, az alsó meg hosszú.

A hm, lidl, aldi sokkal megbízhatóbb. Onnan 110/116-os kell.

2021. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

"Játszós", itthoni ruhákat akartam onnan, csak a méretekkel lőttem nagyon mellé.


A centis verziót alkalmazom legközelebb, ha betérek :)

2021. jan. 2. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy vigyél egy nadrágot/polot és ahhoz mérd , hogy jó-e :D
2021. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!