Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Március közepén érkező babának...

Március közepén érkező babának milyen ruhakbol kell több?

Figyelt kérdés
Csak 5 db rövid ujjú bodynk van, hosszubol van sok, de nem tudom kellene e vegyek még rövidet, leginkább rugdalozoink vannak, az alá nem e sok a meleg lakásban a hosszú ujjú.
2021. febr. 20. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél sok rovidet. Van hogy már áprilisban 25 fok van de van hogy meg júniusban is csak 20. És az már más méret lesz. Majd meglátod.
2021. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavaly márciusban született a fiam, a hosszú ujjú rugdalozó alá mi rövid ujjú bodyt adtunk rá, a lakásban kb. 22-23 fok volt. 6 hetes kora után egyre többször adtunk rá hosszú ujjú body, nadrág kombinációt.

Az elején nálunk sok body fogyott naponta a híg kaki miatt, nem tudtam olyan gyorsan mosni hogy elég legyen 5 db, volt hogy egy nap 4-szer is át kellett öltöztetni.

2021. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Ez érdekes 2 en sose adtam bodyt a rugi alá. Főleg 22 fokban, minek? Persze van aki fazosabb. Meg nalunk pl se bukás se híg kifolyós kaki nem volt. Egy éves a fiam két kezemen meg tudom számolni hányszor folyt ki kaki. (De lehet egy is elég) Bukás pedig nulla volt.

Hat kérdező így légy okos. De szerintem kezdetnek nem érdemes betárazni, ha úgy jársz mint 2-es max utólag veszel még. De ha meg úgy jársz mint en, feleslegesen költöd a pénzt.

2021. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

3, nekem az a fura, ha valaki nem ad body-t a rugi alá.

Ha olyan meleg van, hogy elég egy réteg, akkor nem a rugit választom az egy rétegnek.

A body az alap, azt mindig kap és arra megy vagy nem megy minden más időjárástól függően. ;)

Kérdező,

egyik gyerekem március eleji.

Hosszú body hosszú ujjú rugdalózó alá baromi kényelmetlen és többnyire sok is.

Rugi alá csakis rövid ujjú vagy ujjatlan bodyt adtam. Éppen ezért annyi rövid bodynk volt, ahány rugi. Hosszú ujjú bodyt talpas nadrággal adtam.

2021. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hat igen. Mindenki máshogy. Én mondjuk nappalra nem nagyon adtam sose rugit. Csak éjjelre és arra halozsak. Nekem a rugi=pizsi. De amúgy a kórházban se adtak rá alá bodyt. Lehet ezért nem is merült fel bennem ez a lehetőség 😂
2021. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
mi vékony hosszú ujjú bodyt és rá hosszú ujjú rugit adtunk mindig. Októberi a gyerek, 22 fokra fűtünk, egy réteg ruha most kezd elég lenni, hogy már szalad egész nap, nem csak fekszik. Én nem is vettem rövid bodyt, csak az első nyárra. A kórházban 25 fok volt, ott rövid bodyt +hosszú rugit adtak rá a csecsemősök.
2021. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Márciusi a fiam. Hosszú ujjú body + rugi. Ezekből volt sok. Rövidet csak május körül adtam rá, de addigra már nagyobb méret kellett.
2021. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!