Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen fajta szandit vegyek...

Milyen fajta szandit vegyek bölcsibe?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ami tartja a bokát és a lábfejet. Én ponte20 és salus párti vagyok. A bedőlt bokája is sokat javult. Ezekből is a 3 rögzítőpántosat csak.
2021. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Most a csapból is az folyik, hogy nem kell tartania a bokáját hogy használva legyen és erősödjenek a szalagok.


Ebből kiindulva olyat vegyél amilyet akarsz, valaki szerint az úgyis rossz lesz.

2021. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Akkor mi lehet az igazság, kitudja..

Én ilyet vennék: [link]

2021. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Mi bőr mamuszt használunk
2021. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen konnyut

bőrt ,jó minőségűt. Értem én hogy a magas bokaju,3 csattos tartja a lábat,de ők a földön játszanak,baromi kényelmetlen ülni,terdelni benne. Könnyű legyen a talpa és hajoljon. Elefantent ajánlom.

2021. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

+ szavazat az Elefanten márkára.


Nálunk kifejezetten kérik, hogy még véletlen se legyen a magasitott boka, sok csattos... mert egyszerűen nem jó nekik játszani.

2021. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen kismamuszt nem ajánlok, nem tartja a bokáját, és szerintem a gyerkőcnek sem kényelmes.

Kerüld az ilyen belebújós gumi papucs-szandál féleséget, azt bölcsi el sem fogadja, és balesetveszélyes is. ( pl fürdőszobában megcsúszik )


Tépőzárás szandált ajánlanék.

Előnyei: előbb-utóbb ő is letudja meg feltudja venni, ami siker élményt okoz számára.

Tartja a bokát!

Játékban abszolút nem fogja zavarni.

Hatalmas mozgás igényük van a gyerekeknek, állandóan mozgásban vannak, szőnyegre keveset ülnek, de biztos vagyok benne, hogy megtalálja a számára megfelelő ülés pozíciót. :)

2021. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!