Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Minvolt fölösleges a babaruhák...

Minvolt fölösleges a babaruhák közül, amiket nem, vagy alig tudtatok ráadni? Méret, és fajta is érdekel, hogy mi jött be, és mi nem.

Figyelt kérdés

Rugdalózóból zárt, vagy nyitott szárú jött be?

Bodyból átlapolós, vagy fejen áthúzós?

Az 56-os ruhákat hány hetes/hónapos koráig tudta hordani?



#méret #Body #rugdalózó #fölösleges babaruhák
2016. febr. 7. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

rugdalózóból zárt jütt be, mivel még újszülöttnek nincs hőháztartása, hőszabályozása

bodyból átlapolós, fejen húzhatós is jó volt

az 56-os méretet nem emlékszem meddig hordta, de kezdetben nagy volt, mert 51 cm-el született(hogy mennyit nőnek havonta, ahhoz most a kiskönyvet nem keresem)


a fölösleges babaruhák olyanok voltak, ami pl hátul gombolós(mert ugye eleve a pelenkázóra is háton tesszük le a babát...(sima popómosáshoz csak derékig vetkőztettem, nyakába húztam mindent és vittem mosdatni, pelenkázni), ill feleslegesek voltak, amik cipzárosak(karcolta a nyakát, és soha nem jutottam el addig, hogy a cipzár fogai alá betéteket varrjak), illetve sok olyat kaptam ajándékba, ami szép és cuki, de műszálas, hiába volt ráírva, hogy pamut...(tökéletesen értek az anyagokhoz)és pl olyan zoknik, amik lenyomatot hagynak, sem voltak jók, stb

2016. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
*jött be
2016. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
*amikor már kezdett kőszni mászni felállni valahogy akkor kezdtem elhagyni a zárt tipegőket
2016. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Szeptember végén született a babám én meg vettem neki 56-os bundazsákot, nem tudom minek. Sokszor nem volt rajta. 5 hetesen kinőtt minden 56-os cuccot.

Az első hetekben az átlapolós body rugiból pedig a végig patentos a legjobb mivel ezeket a legkönnyebb ráadni, nem kell áthúzni a fején. Utána viszont nekem pont ezek lettek macerásak, a sok patent miatt sokáig öltöztetem, az átlapolós bodyt az alsó patentokat szedem szét és a legfelsőt mert így gyorsabb, ruginak az alja marad bepatentolva szóval már most feleslegesnek érzem de az elején jobb volt.

Viszont a sima body-ból csak az, amelyiknek van a vállán patent. A többinek kinyúlik a nyakánál.

2016. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A kis cuki ruhák, pólók feleslegesek. Nekem most 7 hetes a babám. Egyedül ünnepekkor volt felöltöztetve rendesen egy fényképezés erejéig. Nekem téli a babám de a vastag(plüss?) pulcsi-nadrág kombó is feleslegrs. Ezeket kaptuk mondjuk. De bentre meleg,és mivel kintre overált adok rà és takarót, ez alá is meleg. Tavaszi vagy õszi babànak jó overál nélkül. Sosem gondoltam volna h pont egy téli babának nem jó. :D

Az 56-os kb 4 hétig volt jó. Nekem 54 centivel született.

Bodyból bebújós van, mivel hamar kinövi, ezért nem nyúlt ki a nyakànál. Rugiból legjobb a végigpatentos egyenlõre és legyen talprésze. Kényelmesben a legjobb a babának. Van talpas kisnadrágja, de csak egyszer volt rajta, nem tetszik hogy nyomja a hasát. Csini ruciból is kertészfarmert adtam rá, mert ez nem nyomja a hasát

2016. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bella169 ***** válasza:
74%

Én a kis pólókat utáltam. Állandóan a nyakában volt az egész. Kaptunk több tucatnyit. Kétszer ha megpróbáltam ráadni. Úgy nőtte ki őlet hogy nem is voltak rajta.

Rugiból a zárt jött be. A nem zárttal az a baj hogy zokni kell hozzá. Zokniból pedig 2 féle létezik. Az egyik nútot vág a gyerek lábába a másikat 5 perc alatt lerúgja.

A lányom 52 centivel született. 1 hósan volt 56 centi. Kb 5 hetes koráog voltak rá jók az 56 os ruhák.

A bodyból mindkettőt szeretem.

Éjszakára nekünk pl nagyon bejötta hálózsák. A takarót mindig lerúgta majd nyüffögött érte. A hálózsákot viszont nem tudta lerúgni.

Még egy dolog volt amit nagyon nem szerettem/szeretek. A farmer gatyók szoknyák. 5,5 hós a kislányom. Ilyen pici méretben nagyon kemény a bőrüknek. Plusz a derék résznél a gumiház miatt rettenetese vastag. Lényelmetlen. Ja és annyira merev hogy nehéz föl le addnni . Ez pedig nem elhanyagolható szempont a napi 6-8-10 pelenkacserénél

2016. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bodykat és rugdalózókat/napozókat vettem, ezek jók is voltak. Átlapolós bodyból nem sokat kaptam, pedig azokat sokkal jobban szerettem, rugdalózóból az a jó, ami végig pantentos, illetve lába között is patentos, pelenkázásnál nem mindegy, főleg ha azt nézzük, hogy újszülöttet még igen gyakran kell pelenkázni.


Amiket mások adtak azok nem voltak igazán jók: olyan rugdalózó ami lába közt nem patentos, nagyon macerás, főleg ilyen picit ennyit mozgatni, nem is igazán volt rajta, meg a kis pólók, folyton felcsúsztak.


56-os ruhák kb 2-3 hónapos korig voltak jók.

2016. febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi vélemény. Szerintem ezt majd hasznàlatban tudod eldönteni,mi lesz a jó nektek.


Mi 62-es rucival kezdtük,de nem is vettem 56-osakat,mert tudtuk,hogy nagy baba lesz.

Utàltam a rugikat,de nagyon,meg a hàtulgombolós dolgokat. Kb 2 hétig próbàlgattam,de nagyon nem jött be. Polo- naci kombót adtam rà mindig(alà egy bodyt),zoknibol meg hosszúszàrú,az majdnem térdig felért sosem csúszott le és a gyerek làbàt sem vàgta. Nekem ez volt praktikus. A zippzàrosat én sem szerettem, féltem,hogy becsìpen vmilyét vagy megkarcolja. Bodyból meg valóban a nyaknàl patentos éri meg,mert a pamut kinyúlik 4-6 mosàs utàn.

2016. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Első időben az átlapolós body jobb, meg a végig patentos talpas rugi, nekünk a zokni 1 perc alatt jött le a lábáról mindig. Feleslegesek voltak a kis nadrágok, ruhácskák, kis cipőcskék, az 56-os méretet az én lányom 3 hónapos koráig használta.
2016. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Gyűlöltem a rugit, így az volt fölösleges.

Sokáig jó volt az 56-os méret, pedig 51 cm-rel és 4 kg-val született.

Én nadrág+body kombót szerettem a legjobban, minden méretben volt farmerje, kapható nagyon puha anyagból is, illetve otthonra klassz, puha, pamut melegítő nadrágot adtam rá.

2016. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!