Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes olcsó de mégis...

Hol érdemes olcsó de mégis szép baba ruhát vásárolni. ...interneten sajnos amik szépek olyan árban vannak postával hogy nem éri meg ...,és pld pepcoban Tescoban majdnem annyiért lehet venni újat?

Figyelt kérdés
sajnos a férjem gerinc műtéte miatt most huzamosabb ideig táppénzen lesz,és 24hetes terhes vagyok . Van tartalekunk de azt valószínűleg fel fogjuk élni míg itthon lesz .szeretnék olcsó de mégis kicsit szebb ruhákat vásárolni. Legközelebbi turi 40km re van .kb egy hónapban egyszer megyünk nagy bevásárlást a így nem tudom mindig figyelni a turikat..
2021. ápr. 25. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát menj be a turiba legközelebb, mikor arra jártok, nem kell folyton figyelni, lehet, hogy egyszerre ki fogsz egy halom szép ruhát, én is így voltam.


De a Marketplacen is szétnézhetsz, a környékeden hátha árul valaki szép babaruhát 2-300 forintért.

2021. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy létezik ilyen fb csoport, erre keres rá, pl használt babaholmik vagy ilyesmi. Lidlben, Aldiban is vannak jó cuccok, nagyon korrekt áron.
2021. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

H&M-ben időnként van 20%-os akció, akkor vegyél csak annyi ruhát amennyi kell. Miután kinőtte a gyerek, viszonylag normális áron el lehet adni.

Vagy tényleg a marketplace-t, jofogást nézegesd.

2021. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Marketplace, jófogás tényleg. Ha lenne még egy gyerekem, 2-3 éves koráig nem is vennék neki új ruhákat. Vagyonokat kérnek érte, holott a használt is tökéletes állapotban van.

H&M minőségétől én nem vagyok elájulva, bár már nem babaruhákat veszek...

2021. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként merre laksz, melyik megye?
2021. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én marketplacen vettem ilyen "babaruha csomagot". Ok, használt, de a legtöbb ruha maximum 3x lehetett a babán, mert szinte újnak tűnik. És kb 200-300 Ft darab áron adták.
2021. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Marketplacen nézz körül. Én pl most adtam el a kinőtt ruháink csomagban. Kb 300ft-ra jött ki db-ja. És azt hozzá tenném hogy volt benne olyan f&f rugi, ami 1x volt a fiamon, és majdnem 4ezerért vettem. Volt amit csak kimostam, de sose adtam rá.

Meg kell keresni azokat az eladókat, akik csak azért adják el, mert sajnálják kidobni. Én is találtam egy ilyen csajszit, a nyári ruhatárat tőle vettem át :)

2021. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg neten face csoportok. Fillérekért adják el, én speciel a GAP, Next stb ruhákat is odaadtam ingyen zsákszámra mert olyan olcsóm vennék csak meg, hogy kedvem sincs árulgatni.
2021. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Tele van a Marketplace, helyi babás csoportok ruhákkal, amik alig használták, sőt nem használtak 3-400 forintokért.
2021. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hajdú Bihar megye . Debrecen van ami nagyobb város ,ami közelebb van . Igen marketen próbálok böngészni...
2021. ápr. 25. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!