Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes interneten keresztül...

Érdemes interneten keresztül használt babaruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Első kisbabámnak főként piacokon vásároltam ruhácskákat, nem túl drágán és csak újakat. Mindent eltettem, mondván jók lesznek majd a kistesónak, de az idő vasfoga sajnos nem kímélte az anyagokat, sokminden álló helyében tönkrement,12 éves már a tündérlányom. Néhány héten belül megszületik a hugica, vettem pár bodyt, egy-két rugit, de megdöbbentően drágák a babaholmik. Nem vagyok sem beképzelt, sem sznob, de bevallom félek a használtruháktól. Rémálmaim vannak, hogy valamilyen súlyos bőrbetegségben szenvedő babán voltak előtte és megfertőzheti az én kicsikémet is még úgy is, hogy mosom, vasalom őket. Arról nem is beszélve, hogy turkálóban találtam olyan rugit, ami agyonmosott volt, olyan durva volt a belseje, hogy körmöt lehetett volna vele reszelni. Tudnátok tanácsot adni, hogy hol lehet valóban jó minőségű, használt babaruhát venni? Vatera, Tesz-vesz? Mire kell figyelnem, hogy ne csapjanak be?
2013. okt. 3. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vaterán vettem két nagy csomaggal. Teljesen tökéletesek voltak! :) Milyen súlyos bőrbetegségben szenvedő babákat ismersz? Ugyanmár! CSak gyorsan kinőtte valaki más, és most anyuci próbálja pénzzé tenni és új ruhákat venni rajta! Meg kell válogatni, de ezért vannak aképek és a korábbi értékelések az eladóról. Nincs ezzel semmi gond!
2013. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is a vaterán vettem, képek és az eladó értékelése alapján.

ezeket a ruhácskákat a babák olyan gyorsan kinövik... Vettem például egy olyan bodyt, amiben még a árcímke is benne volt, mert soha nem volt az eladó gyerekén. Kinőtte egyszerűen, mielőtt ráadhatta volna.

2013. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom hogy miért, a Vaterával én többnyire befürödtem. Szereztem néhány szuper darabot, de a többség végül itthoni játszós lett, pedig nem annak szántam volna.

Most voltam múlt héten kínaiban. Meglepően aranyos babaruhák vannak, egész olcsón. Rövid ideig hordja úgyis a baba, annyi idő alatt nem mennek tönkre. A bababörzéket ajánlom még, ha van türelmed, és idegrendszered hozzá.

2013. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sok babaruhát vettem vaterán. A keresésnél be tudod állítani, hogy milyen minőségű ruhát keresel, tehát teljesen újat vagy alig használtat vagy nagyon használt, játszós ruhát. És érdemes megnézni az értékelését is annak akinél vásárolsz, ha látszik hogy több százan vettek már tőle és nincs negatív értékelése akkor azért lehetsz felé bizalommal. És az újszülött ruhákat nagyon olcsón kínálják! Vannak 1 Ft-os aukciók is, nem biztos hogy ennyiért el is tudod vinni de ha szemfüles vagy akkor 1-200 Ft-ért akár simán...A kislányom kedvenc Next nadrágját, ami csodaszép állapotban van, szintén vaterán vettem, 400 Ft-ért. Ma pedig egy thermo Next pulcsit vettem 121 Ft-ért.
2013. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%

Szia!

Néha bejön, néha meg nem azt kapod, amit vársz.

Nézz be a babyfun-ba, most leáraztak nagyon több száz cuccot, azok újak, és jobb látni, mit veszel meg.

bababolt.net a cím

2013. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a kg hádába veszem a ruhákat ott te válogatod ki ami tetszik neked,amugy ezeket a ruhákat fertötlenitik mielött a boltba viszik ökett .
2013. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 palacsinta1992 ***** válasza:
Hádában jobban megéri!
2013. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!