Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pepita.hu oldal milyen minosegu?

Pepita.hu oldal milyen minosegu?

Figyelt kérdés

Most rendeltem eloszor meg nem jott meg egy takarot a babamnak

Tudnatok velemenyt irni az oldalrol? Megbizhatoak jo a minoseguk? Koszonom


2021. máj. 4. 22:10
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én a fogyasztóvédelemhez fordultam, és nekem megoldódott a dolog az ő segítségükkel. Visszakaptam a pénzem, és az árut visszavették tőlem. De ez is hetekig tartott...
jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Èn 410 ezret utáltam nekik gamer lapotopra meg laptoptáskára. Pènteken utaltam 2 napos kiszállitást igèrtek. Hètfõn semmi majd tegnap reggel küldtek egy emailt amiben a számla szerepelt hogy megkapták meg a tètelek voltak rajta. A küldès dátumárol azt irták hogy másik emailben megirják. Azòta se írták. Ma reggel írtam nekik hogy jelezzèk már mikor jön hogy otthon legyek akkor...

Nemtudom de kezd olyan elõèrzetem lenni hogy hiba volt annyi pènzt elutazni. Remèlem minden rendben lesz. Ha mègsem mūködnek együtt rögtön rendõrsègi feljelentèst teszek

jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Hogyan fordulhatok a fogyasztóvédelemhez? Mi ennek a menete?

Soha nem történt még velem, nem tudom hogy induljak el…

jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Èn megfenyegettem õket hogy küldjèk a laptopot mert elõre utáltam. Ha nem akkor rendõrsègre megyek. Másnap jött a laptop.
febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Pite4791 válasza:

nekem meg gyűlt velük a bajom.

ameddig nincsen gond, addig nagyon kedvesek.

Ha már el szeretnél állni akkor felteszik a kezüket, hogy nem az ő dolguk.

Beszéljem meg a partnerükkel. de az meg elérhetetlen

Az Ő minösített partnere a Potomshop egy szoci épületben egy irodában van és 22000 terméket forgalmaz. Egy Egyéni vállalkozó :)

Mennyire lehet komoly a cég akinek a minősített partnere egy vállalkozó nő aki nem veszi fel a telefont és egy lyukban van az iroda?

Szerintem ez az egész pepitát is minősíti.

Egy nagy kalap sz@r az egész.

A végén már az alapítóknak írtam, hogy ez így nem fair, de szartak rám. Náluk már ott a pénzem.

Majd megígértem ,ha nem lesz pénzt mindenkit büntetni fogok, és leadok 100 fiktív megrendelést cserébe az 5390FT-omért, meglátjuk kinek lesz drágábba ez a buli, az majd kárpotolja a lelkemet legalább.

Na ez már végre hatott 3 hét után.

Ezzel kellett volna kezdenem.


Ameddig nem akarod visszaküldeni addig nicnsen gond, addig boldog lehetsz feltéve, hogyha azt kapod amit kértél. :) de ennek esélye 1:1000-hez


Kérdés, hogy megéri-e az a pár ezer forint a rizikót, hogy rossz terméket kapj és azt olcsón.

Nekem az időm többet ér, innen soha többet.

febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 None80 válasza:
100%

Google-n nincsenek regisztralva mert ott nincsen iranyitasuk a velemenyek felett. Nem tudjak torolni a rossz velemenyeket. Csak az oldalukon engednek velemenyeket amibol a tobbseget nem engedik ki emiatt az oldal ugy tunhet, hogy nagyon sok a jo velemeny.


Az en esetemben, egy wifi tovabbitot kerestem es vettem is 2-t 17000-ert. Hetfon rendeltem. Csutortokon meg mindig semmi hir. Felhivtam oket, hogy hol van a vasarolt termek. Tegnap csutortokon azt mondta az ugyintezo, hogy "azt latja, hogy a rendelt termek aznap (csutortokon) fog megerkezni a raktarukba es azonnal postazzak nekem tovabb". Ma pentek van, es most jott az email az alabbi tartalommal:


"Sajnálattal kell értesítenem, hogy az Ön által megrendelt termék beszállítónknál már nem érhető el így ezt – törekvéseink ellenére – mégsem tudjuk elküldeni Önnek. Megrendelését ezért töröltük, elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért!"


A termek ebben a pillanatban is elerheto a pepita.hu oldalon es azt irjak "raktaron". Gyakorlatilag teljesen palira veszik a vasarlot. Se sajat raktarkeszletuk nincs es a telefonba is ossze vissza hazudoznak es fingjuk sincs, hogy mi van a megrendelt termekkel. Persze mivel okosan a Google-n nincs regisztralva az oldal ezert az ilyen tapasztalatokat mind torlik a sajat weboldalukrol olyan cimszoval, hogy a velemeny "nem felelt meg a kovetelmenyeknek". Hat akkor most leirom. Szoval ne doljon be senki sem sem a "raktarkeszletuknek" sem pedig az oldalon talalhato rettento sok jo tapasztalatnak. Mind kamu. 1 hetem vesztegettek el. Tobbet tuti nem rendelek toluk.

márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Èn megfenyegettem õket a rendörsèggel. Így mondtam máanapra vagy visszautalják a pènzt vagy küldik a cuccokat. Küldtèk. 410 ezret utaltam.
márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Főzős Laci ***** válasza:

Én egy HDMI-RCA átalakító kábelt rendeltem. Olcsó volt és több készüléken nem működött.

Aztán panaszt írtam,küldjem vissza,persze hogy nem létezik az Ezone üzletház!

Innen NE RENDELJEN SENKI,NE LEGYEN BALEK!

Minősíthetetlen,vacak termékeket forgalmazó webshop. Igazán remélem,hogy csődbe mennek!

ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!