Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ismeri valaki a mothercare.com...

Ismeri valaki a mothercare.com oldal termekeit? Jo minoseguek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen, mi ismerjük és szeretjük.

A férjem angol anyanyelvű, illetve külföldön is dolgozik, a kisfiam 3,5 éves, sokféle holmija volt a mothercare-től.

Mennyi idős gyereknek/babának is mit szeretnél onnan venni?


Amink volt és maximálisan elégedettek voltunk vele (pl.)

- puha tlapú bőr kiscipők

- babának játszószőnyeg, kocsispirál, mindenféle plüss csörgők, játékok

- a készségfejlesztő játékai is nagyon jók

- pólók, kisruhák- a bodyk különösen jó anyagúak és strapabíróak!

- babanapló

- ilyesmi babafészek


[link]


- majdnem ugyanez volt a kiságyunk csak cseresznyésebb árnyalatban

[link]


- ilyen zenélő forgónk is volt, nagyon szerette a kisfiam

[link]


- ez a csörgős-zörgős játékszett is megvan még (már kinőttük)- van olyan igényes és jó, mint a fisher price

[link]


-Ilyesmi textilkönyvecskéink is voltak/vannak- csörög-zörög sokmindent lehet benne hajtogatni, húzogatni

[link]


- a fakirakók is legalább ravensburger minőségűek, mi szerettük őket

[link]


-mászóhenger- bár van plüss is, az jobban bejött, talán az is mothercare

[link]


- ez a gyöngyös játék volt egy ideig a legnagyobb királyság :)

[link]


- felakasztható plüssös-gyöngyös állatkák is jók (ágyra,kocsira, autóba stb.- lehet mosni gépben és nagyon jó puha anyaguk van

[link]


Ha direkt erről a honlapról szeretnél rendelni és nem csak a mothercare márka érdekel, akkor nagyon szuper készségfejlesztő játékai vannak az iott is kapható ELC (Early Learning Centre) márkának, legalább olyan jó és strapabíró, mint a fisher price és a vtech- itthon nem ismerik, de igényes, szép, nagyon jó ár-érték aránnyal.


Olyan jó volt ezeket újra nézegetni, a kisfiam már kinőtt ezekből, nálunk már csak állnak ezek a hasznos játékok.


Egyébként nézd meg, hogy árban sem vészesek, ismerve az itthoni (szerintem túlárazott) vackokat.


Szép napot. Nyugodtan kérdezz, ha tudok, segítek szívesen.

2014. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a részletes választ! Régóta kinéztem az oldalt, még terhesség alatt akartam rendelni onnan kismama ruhát, aztán bevásároltam itthon a H&M-ben. Most 3 évesnek és félévesnek akarok onnan rendelni ruhát és játékokat, mert jó árban vannak és jól néznek ki. Pizsamák is nagyon tetszenek és én is az ELC játékokkal szemezgetek. Kíváncsi voltam a minőségre. Nextről szoktam rendelni, ők azonnal nagyon gyorsan postáznak, esetleg a Mothercare is gyors?
2014. jan. 28. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert mi nem postán rendeltük a honlapokról, hanem a férjem hozta vagy valamelyik családtag küldte/hozta vásárlás után.


A brit posta egyébként nagyon megbízható, nekünk sima (!!) légipostás feladással is minden normálisan ideért (könyvek, ruhák stb.) és egyáltalán nem olyan drága, mint itthon a posta.


A next ruhákat én egy kicsit itthon túlságosan is felkapottnak és túlárazottnak gondolom.

Az ELC játékok nagyon jók tényleg, illetve a Leapfrog és a Vtech- talán ez utóbbi még ismertebb nálunk is, de mindhárom felsorolt márka igényesebb, strapabíróbb, "okosabb" mint a Fisher Price- csak mivel az van mindenből magyar nyelvű is és jó nagy a Mattel marketingbüdzséje- így itthon az népszerűbb.

(tőlünk nyugatabbra korántsem)


Remélem, tudtam segíteni.

SZép napot.

2014. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem, de most megnéztem és nagyon jónak tűnik. Egyedül az nem tetszik, hogy drága a szállítás. A next ingyenesen szállít.
2014. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!