Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » El szoktátok adni a gyerekruhá...

El szoktátok adni a gyerekruhákat?

Figyelt kérdés

Én sosem foglalkoztam ezzel, mindig elajándékoztam családon belül, ismerősöknek, vagy elvittem a védőnőhöz, amíg kisebb volt.


Most próbáltam eladni 1-2 darabot, de nem is érdeklődnek.

Nem nagy márkák (takko, pepco stb.), de újak, címke rajtuk, gondoltam megpróbálom mondjuk az eredeti ár feléért.

Eddig csak helyi fb csoportban próbálkoztam, de semmi.


2021. júl. 31. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Eltesszük a kistesóknak. Az utolsó után, ami szép állapotban marad, az megy a védőnőhöz, ami csak koszos, az konténerbe, ami szakadt, az sajnos kuka.
2021. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő a legkisebb gyerkőc, tesó már nem lesz.

Ezek a ruhák is 5 évesnek valók. :)

2021. júl. 31. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is eltettük mindet.

Fiunk van, most lányunk lesz.

Így a fiusak feleslegesek.

Én mindet ajándékoztam, ismerősöknek, rokonoknak, ahol akkora baba van.

Eladni nem adtam el.semmit. majd a babakocsi, kiságy, ezeket csak.

2021. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Én is próbálom eladni, de nincs rá nagy igény. Inkább odaadom rászorulóknak, nem akarom rakosgatni, így is alig térünk el. Mi sem akarunk már kistesót.
2021. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!