Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lehet valahonnan rendelni f&f...

Lehet valahonnan rendelni f&f gyerek kabátot? Egyik ruhás csoportban láttam lefotózva,de itt nálunk a tescoba nincs.Másik tesco meg messze van.

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Max babás csoportban megkérsz valakit, hogy menjen be és postázzon neked..

Pepcos cuccokbàl làttam màr ilyet

2021. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És csak úgy valaki postázna nekem?mennyit szoktak utalni plusszba,hogy postázza nekem?
2021. szept. 27. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Àltalàban amennyibe kerül + foxpost/ posta ára

Simán lojalitásból szoktàk

2021. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én sok mindent szereztem már be így, valaki megvette nekem és utaltam az árat, postaköltséget (előre).

A pk. postán maradóként 915 Ft (500 gramm-ig) vagy 1795 Ft (2 kg-ig). Pont most érkezett Decathlon kabát és 915 Ft volt a pk 🙂

2021. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De,nem probléma ez másnak,hogy csak úgy szíveséggből és vesz nekem aztán postázza?
2021. szept. 27. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem már másnak, nekem is vettek, nem volt probléma. 🙂 Pedig idegen emberek, csak egy csoportban voltunk.


Amúgy én Pepco, Sinsay csoportokban is tag vagyok és tök jó közösség, segítünk egymásnak. Főleg az utóbbit szeretem. Lemérjük egymásnak a rendelt ruhákat, ha valaki 2 méret közt van nagy segítség. Megosztjuk tapasztalatainkat, stb

H&M és egy vegyes csoportnál (többek közt F&F) is aktív vagyok, ezek is jók.

2021. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De nyilván szivessèg, de úgy lennèk vele ha jàrnèk mondjuk tescoba, hogy nekem semmibe, max 5 percembe kerül..

Utal az illető, postàra adom neki, ha nem, akkor visszaviszem a cuccot.


Aztán, ha nekem kell valami, akkor nekem pedig más segít..

2021. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,megpróbálom.Köszönöm
2021. szept. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!