Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ebben a mostani 15-20 fokban...

Ebben a mostani 15-20 fokban még rövidnadrágban van a gyereked?

Figyelt kérdés
Nálunk ez még bőven rövidnadrágos idő, azonban sokakat látok, akik már dzsekit is adnak a gyerekekre.

2021. aug. 27. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Itthon a házban igen. Kintre hosszút adtam rá, mert nagyon hideg van.
2021. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, nem mindegy, hogy 15 vagy 20, esik vagy süt.

Tegnap eső előtt is 20 fok volt és sütött a nap = rövid nadrág.

Ma 15 és esik, fúj = persze hogy hosszú és egy pulcsi is felfér.

2021. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Így van, nagyon nem mindegy, hogy 15 fok esővel, vagy 20 napsütéssel.

20 fokban, napos időben rövid.

Ma nálunk 13 fok volt reggel, esik egész nap, baromi hideg van, hosszú nadrág, hosszú ujjú body és pulcsi is bőven kellett reggel. Én is vissza fordultam egy dzsekiért.

2021. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vékony hosszúnadrág és egy rövidujjú body. Kinntre ha hűvös van egy hosszúujjú póló erre rá.
2021. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy, én majdnem megfagytam reggel a biciklin. Gyereket ma softshell overallban küldtem a bölcsibe, alatta szteccs és rövid póló és vékony hosszú ujjú póló volt. Itthon vékony naci és a délelőttihez hasonló póló/pulcsi kombináció.

A fiamon melegítő, póló, pulcsi és esőkabát volt reggel.


Láttam egy apukát aki rövidgatyában hozta a gyereket. Hát sztem nem gondolta át ahogy a gyerek fejét elnéztem.

2021. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Az lemaradt hogy nálunk is szakadt az eső egész delelott és 14 fok volt reggel.
2021. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!