Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay-es ruhák jobbak minőség...

Sinsay-es ruhák jobbak minőségre mint a pepcos?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Legalábbis én csak megszívtam velük, meg kicsik is.
2022. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Kb ugyanolyan. De valóban kisebbek a mérethez képest.
2022. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is kb ugyanaz..
2022. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor kihagyom,köszönöm.
2022. jan. 6. 07:48
 5/16 anonim válasza:
78%
Személy szerint én szeretem a sinsay-t. A minősége kb ugyanolyan inkább az, hogy a sinsay-nél több cucc van.
2022. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pepcot se szeretem,azthittem a sinsay jobb.

Köszi a válaszokat.

2022. jan. 6. 07:59
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Sokkal jobb a minősége a pepconál...

Bár ha azt nézzük hogy a h&m,next is egy kalap sz@r egy rakás pénzért az utóbbi időben...


Méretben egyel kisebb, mint a beleírt, de nekem nem volt még minőségi problémám a sinsay-el pedig irto finnyás vagyok.

2022. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én az f&f-et szeretem.Nekünk szinte minden ruhája onnan van.Szárítógépet is bírják.

Sokszor van akció.

2022. jan. 6. 08:39
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Vicceltek? Sokkal jobb a sinsay minősége(a legtöbb termék esetén), én pedig azért szeretem, mert nagyobb, mint a pepco, és kevésbé mintásak a ruháik.


A pepcós nadrágok mind alacsony derekúak, a sinsaynél nincs ilyen gond. A pepcos pólók feszülnek a mellkasán, a sinsayesben ugyanabba a méretbe 3 kéz belefér, lötyög.


A melegítőik közt a legnagyobb a különbség, nekünk abból 3 készlet van. Rugalmasabb, mint a pepco, és tovább jó, és minőséginek néz ki.


Jópár holmink van onnan, a tárgyak ugyanolyan minőségűek, és akad egy két ócskább ruha is, de a melegítők, pólók, illetve a balerina cipők szuperek. Volt innen kabátja is, azt is nagyon szeretjük már második éve. Pepcóból leggingset, pólót, pulcsit vettem neki, de még így is oké, hogy leesik a fenekéről, hogy 450 egy leggings..kap hozzá hosszabb sinsayes felsőt:)


Alapvetően az az előnye a márkának, hogy nem néz ócskának a millió mintával és rugalmasabb az anyaga a termékeiknek.

2022. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb a sinsay, a méret is rendben van, én most 110-eset veszek.
2022. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!