Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babádnak, gyerekednek mit...

Babádnak, gyerekednek mit adsz enni? Mennyire figyeltek oda az egészséges étkezésre? Minőségre?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

főzök neki kezdetektől...nem is igazán eszi meg a bolti pépet, párszor próbálkoztam. szerencsés helyzetben vagyok mert veteményesünk van, a mélyhűtő tele, zöldségre gyakorlatilag nem költök. Ilyenkor télen is inkább a mirelit uborkám adom neki mint a génkezelt paradicsomot, uborkát...de azért pl kaliforniai paprikát szoktam venni hogy annyira ne legyen egyoldalú a táplálkozása...

Igyekszem zöldségkrémeket készíteni, és neki legalább a minőségibb felvágottakat venni.

Tehát mondhatni a minőségre az alapanyagokra figyelek...az egészség már egy más kérdés, elég sokat nassol (most 1,5) mármint kekszfélét, ropit, esetleg Dörmit..de igyekszem ezeket is magam készíteni.

2016. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Betu ***** válasza:
Én màr a hozzàtàplàs elejétől odafigyelek. Az elején csak jó minőségű bébiételt adtam neki, pàr hónapja főzök próbàlok minél vàltozatosabban. Cukrot csak annyit hasznàlok amit a sóskàba teszek, de mivel azt nem lehet túl gyakran adni így ez a cukor mennyiség elenyésző.Nasi nàlunk a bio keksz és a gyümi, valamint hàzilag készített túrókrém. Az én kisfiam egy éves lesz, de tabu mindenfèle bolti édesség. A szülinapjàn is korànak megfelelő torta lesz. Ja még imàdja a zabpelyhet gyümivel. Holnap pedig csicsóka lesz az ebéd egy kis husival és almàval. Soha nem hallgattam senkire, mert van olyan csalàdban aki már 8 hónaposan töltött kàposztàval tömte volna😊. Hallgass az anyai ösztönödre.
2016. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!