Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Március 6.ra vagyok kiírva,...

Március 6.ra vagyok kiírva, hazahozós ruhának szerintetek jó lesz ez így? Nem fog fázni?

Figyelt kérdés
Amire gondoltam, az egy hosszú ujjú body, ujjatlan rugdalózó(lábrészes) egy vastagabb bundás overál, kissapka és egy pléd
2022. jan. 24. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Időjárástól függő. Volt már márciusban 30 fok is.

Tudni fogod, hogy milyen ruhát adj rá. Készülj fel minden eshetőségre.

2022. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Március 8.án szültem. Hosszú ujjú body, hosszú ujjú lábfejes rugdalózó, vastag bundás overál, sapka volt rajta, vittem takarót is de azt csak annyira tettem rá míg kiértünk a kocsiba
2022. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban hasonlóan vittem haza a kicsit, ha bizonytalan vagy vigyél plusz egy réteg ruhát, majd hazamenetelnél kérd a csecsemősök segítségét
2022. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, 5 perc alatt elérsz a kocsihoz/taxihoz, majd otthon 2 perc alatt a lakásban vagytok. Meglátod majd hány fok lesz, egyelőre jó amit írtál.
2022. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 babyboom567 ***** válasza:
2016 december közepén kb így hoztam haza.
2022. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor szerintem ezzel nem lőttem mellé, nem hiszem hogy márciusban annyira meleg lenne és abban a kis időben nem fog megfázni sem

2022. jan. 25. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!