Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 2 hónapos babám sír,elalszik...

A 2 hónapos babám sír,elalszik,felkel,gügyög,nézelődik,erölködik,sír,e lalszik, majd megint sír. Eközben sokat bukik. (Már pár hetes kora óta sokat bukik) Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején volt hasonló viselkedése a fiamnak.

Nagyon jó alvó volt és nem egy sírós baba. Viszont most sír pár percig, elalszik és felkel nézelődik,gügyög egy kicsit,majd újra elkezd sírni,elalszik és ezt így megy tovább.Persze ásítozik is. Több mint 3 órája csinálja egyszerűen nem értem, hogy nem fáradt?! Napközben 2 órát alig tud fent lenni.

Ezek között folyamatosan nyög és rengeteg tápszer kijön belőle,nem is tudom mi marad bent,pedig mindig normálisan megvan büfiztetve.

Tiszta a pelusa,enni nem éhes,de folyamatosan csámcsog és mindent megakar enni...most először használtuk a szélcsövet, de semmi változás.

Mit tehetnék? Miért csinálja ezt?



2021. dec. 15. 01:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Több mint 1 órája evett, azt elfelejtettem írni.
2021. dec. 15. 01:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen olyan mintha egyszer nyugodt és jókedve lenne, utána meg torkaszakadtából ordít.
2021. dec. 15. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Igekötős igék helyesírása.

Harmadikos anyag.

Hogy fogsz segíteni a gyerekednek az iskolában, ha már ez se megy?

2021. dec. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

De egy nyomorult vagy hármas.Nem ezt kérdezte!


Amúgy szerintem hasfájós!

2021. dec. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Büfiztesd meg jó hosszan (min. 20 perc legyen a válladon) ill. szoptatás/etetés közben is tarthattok pár perc büfiszünetet, és altasd hason. Ha anyatejes, próbáld ki egy hétre, lesz-e változás, ha tejmentesen diétázol; ha tápszeres, váltsatok tápszert (gyerekorvost kérdezd, a sok bukásra szoktak sűrűbbet felírni). Illetve lehet csodaszerekkel próbálkozni, mint Espumisan, Bio Gaia.
2021. dec. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem fáj a hasa. Fiam akkor csinálja ezeket az éles váltásokat a vidám gagyorászás és a sikítós sírás között. Nem erőlködik, huzogatja a lábait felfelé?
2021. dec. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Majd kinövi.

Kitartást!

2021. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!