Monello méret hordozáshoz?

Figyelt kérdés
Akinek esetleg van Monello kiscsillaga (téli verzió) az tudna segíteni, hogy mekkorát vegyek az újszülött (jelenleg 56/62 méretű) babámnak ha azt szeretném, hogy hordozáshoz is kényelmes legyen neki? A 68 egyel nagyobb mint ahogy ajánlják, de hordozásnál nem lenne kényelmesebb a 74? Csak félek, hogy az meg óriási lenne alapjáraton. Mekkora a méretezés, nektek hogy vált be?

2022. febr. 1. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet én jártam csak így, de horodzás (csatos hordozó és kendő) közben egyik se szerette, ha egy kicsit vastagabb ruhánál (pulcsi, vastag nadrág) több volt rajta. Emiatt vettem hordozós kabátot inkább. Azt sokkal jobban szerették és nem volt nekik kényelmetlen. Szóval akár ezen is gondolkodhatsz. Mindenkinek más válik be.
2022. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na közben ezt találtam amúgy a leírásban, csak elsőre elkerülte a figyememet: “Babahordozáshoz válassz 2 mérettel nagyobb Babamelegítő Kiscsillagot,


Amennyiben hordozókendőben is használni szeretnéd a Babamelegítő Kiscsillagot, akkor válassz 2 mérettel nagyobbat, hogy elég kényelmes legyen a babádnak.”

Első, sima két oldalt kiengedhető kismama kabát is jó hordozáshoz?

2022. febr. 1. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak amiatt szeretem jobban a hordozós kabátokat, mivel az kényelmesebb a babának (úgy van kialakítva). Amúgy ideiglenesen jó az is. Viszont idővel mindenki rájön, hogy kényelmesebb a hordozós kabát. Ha sokáig akarod hordozni, akkor olyat vegyél, ami hátul hordozáshoz is jó. Nekem a Mamalina kabát jött be. Használtan néha nagyon jó áron ki lehet fogni.
2022. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!