Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltatok az újszülött...

Hol vásároltatok az újszülött babátoknak?

Figyelt kérdés

Eddig úgy van, hogy mindent újonnan vásárolok meg, ugyanis nem kaptam semmit, ha pedig már meglesznek a saját darabkák és akkor ajánlja fel valaki, akkor már nem hiszem, hogy lesz értelme, hiszen nem kell rengeteg egy pici babának. Nem akarok drága holmit venni, de persze olcsót sem (ha a minőség rovására menni, akkor!). Nézegettem a C&A babaholmikat. Mik a tapasztalataitok? Nagyon tetszenek pl. a Disney-s bodyk stb.


Illetve lenne egy másik kérdésem. Minden méretből elvileg 6 szett kell, az lehet body+rugi, avagy body+nadrág+zokni stb, ahogy tetszik. De mi van akkor, ha a méret nem 56-os, hanem pl. 50-56-os, 56-62-es? Akkor hogy számolódik? 😅


2022. márc. 15. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Aldi/Lidl ruhát nem említették itt, pedig szerintem ár/érték arányban azok is kifejezetten jó minőségűek. Nekem azok a kedvenceim.
2022. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt elfelejtettem, de mi is szeretjük az Aldis/Lidl-ös ruhákat, hálózsákokat.
2022. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én menet közben rendelgettem a H&M-től. Meg a Müllerben vettem, de ott is dupla számozásúak a cuccok, szóval kettesével ugrik a méret, egy újszülöttnek még nagy az 56/62. A mi 51 centis babánk az 50-es méretet hordta hetekig. Néha becsúszott egy-egy Babavár vagy BabyBumi cucc is. Nekem sokkal fontosabb szempont volt a kényelmes ruha, mint hogy hogy néz ki, ezért kerültem azokat, amin kemény festék volt a minta vagy hímezték vagy durvák voltak a varrásai vagy nyomhatta a babát a patent/cipzár stb. Pl.harisnyát, lábfejes nadrágot csak kifordítva adtam rá, mert én megőrülnék, ha akkora szegések lennének a talpamnál, mint a babaruhákon van. Én nem követtem beszerzési listákat, csak a tapasztalat alapján vettem ezt-azt és ez jól működött. Rugdalózót nyáron pl. nem használtunk, télen is csak pizsamának, egy ujjatlan bodyval alatta, hogy tartsa a pelenkát. A baba érkezése előtt vettünk egy mosó-szárítógépet, így mindenből a töredéke kellett csak, pedig bukós volt a babánk.
2022. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!