Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen mosószerrel mossátok...

Milyen mosószerrel mossátok koszoló kisgyereketek ruháit?

Figyelt kérdés

2.5 éves a lányom, imád sarazni, így rendre összekoszolja a ruháit, zoknijait, ami nem is lenne baj, csakhogy bármilyen mosószerrel próbálkoztam, egyszerűen nem jönnek ki a foltok. Van egy kisnadrágja amit egyszer vett fel, azóta hiába mosom, az egész merő folt (persze itthon ráadom, sőt, azt adom a legtöbbször, koszolja azt csak tovább :D). Vannak elmenős meg itthoni ruhái ezért.


Ez még most oké, de ha ovis lesz, és minden ruháját összekoszolja... Szóval, kéne egy megoldás. Bio/öko/hagyományos/mosódió ? Mit vegyek? Kinek mi vált be? A zoknik azok egy viselés után barnák... Kérlek segítsetek 🥺


2022. júl. 8. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Marhaepe szappannal kezelem a macerásabb foltokat és eddig mindent gyönyörűen kiszedett. Amúgy meg a Souldrops sensitiv mosógéljevel mosok és ecet+mosóparfümmel öblítek. A sima foltokat ez is kiszedi.
2022. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Kézmeleg nátrum perkarbonátos vízbe áztatni minimum 1 éjszakát. Kb.10 liter vízhez teszek 1 evőkanállal. Néha, ha arra járok megnyomkodom a ruhákat. Áztatás után nekem eddig miden folt kijött. Ecoeggel mosok vagy washtaps-al.
2022. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Sima silan mosógél. Az mindent kiszed, semmi bio vackot nem használok, persze nem is érzékeny hálistennek a bőre.
2022. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes! Azért vagyok lepontozva, mert nem használok vegyszert?
2022. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csakis hatvan fok és persil v ariel por. A por hatékonyabb szerintem!
2022. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam.
2022. júl. 8. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ariel mosopárnák és Frosch foltisztitoja . Eddig míg mindig kijött kösz a ruhából.
2022. júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Wanish mosószappan + utána beteszem a mosógépbe 40 fokra, Persil Sensitive-vel.
2022. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Születése óta 3 mosószer közül veszem amelyik épp olcsóbb, mert ezek beváltak. Ariel, Persil, Lenor. Ha folt van akkor DM marhaepe szappannal elődörzsölöm, vagy Frosch baby folteltávolító oldattal lefújom-áztatom. Soha nem maradt foltos ruhája az 5 éves fiamnak, pedig ő is mindenbe belemászik. Persze nem hagyom állni a foltos ruhákat, még aznap kezelem. A zoknikat mosógépbe kerülés előtt szappannal jól megdörzsölöm ha nagyon homokos-saras és mindig tiszták lesznek.
2022. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!