Duci babáknak hol vesztek ruhákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 5 hónapos és 9kg és csak 65cm.

Nagyon vastag hurikás combija és keze van,na meg pocakja.

A nyár jó,de ahogy nézegetem mindenhol az őszi ruhákat.. hát.. semmibe nem fog beleférni a combija.. 😕

Akinek ilyen kis gombóc babóka van,hol veszitek a ruhákat? 😊


2022. aug. 4. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Hú, értem és, hogy benned vannak még a hormonok, de nem tudnál értelmes felnőtt ember módjára írni?
2022. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
H&M elég nagy méretezés. Pepco felejtös ott minden kisebb mint rà van írva.
2022. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Tesco. A fiam vékonyka, rajta az F&F cuccok lógnak. Mondjuk lehet, hogy csak azért, mert mindig 1 mérettel nagyobb kell a hossza miatt. De én úgy látom, bővebbek, mint a többi márka.
2022. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
1-es! Számból vetted ki a szót. Oh My God....
2022. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
1 mérettel nagyobbbat veszek mindenhol, eddig bejött.
2022. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Szinte bárhol. Mindenhol kövér gyerekekre gyártanak. A normál testalkatú fiamra szinte sehol nem kaptam rubát.
2022. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1-es,4-es.. pontosan mi a nem normális amit leírtam?? Bocsánat,ha nem fogom pl kövérezni a gyerekem,hanem írom szebben!

Az tuti h nektek nincs gyereketek vagy borzalmasan pocsék anyák vagytok!

Vicc,hogy sok depressziós idióta itt éli ki világát!

Amúgy meg ha magyar írásra a angolul írsz az normál ugye? Agyoniskolázottak!


6-os.. második gyerekem az elsővel nem volt ilyen probléma. Normál testalkatú babára mikdenhol van ruha! Szóval ez megint csak egy baromság!


A H&M-ből rendeltem már,de nekem az nagyon silány minőség. Az anyaga is borzalmas,meg az egyik body-n pl a pattentot varrták ,félre a másik szettnél meg egy mosás után szétment a kis sapka..

A Pepco az igen,nagyon vékonykára van.

Az F&F-es nyáron jó,de tavasszal nem érték be a rugik sem a combját a nadrágok meg borzalmasan szorosak voltak,na meg a pelenka tetejéig sem jöttek fel a hasára. :(

2022. aug. 4. 15:12
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Van gyerekem, de nem kommunikálok róla felnőtt emberek között úgy, hogy "combi" meg "gombóc babóka"...


Nekünk elég, ha leírod, hogy comb és baba/gyerek, nem oviban vagyunk.

2022. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Te beteg vagy 😊
2022. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Vegyél 2 évesre valót és hajtsd vissza az ujját és a szárát. Ilyen aránytalan testalkatra nem kapsz ruhát. Nem értem miért kell ennyit zabáltatni egy csecsemőt.
2022. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!