Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sinsay 56-os méret kb akkora,...

Sinsay 56-os méret kb akkora, mint a többi márka?

Figyelt kérdés

Fiam hatalmas volt mar ujszulottnek is, igy most is erre számítok, és a Sinsay-jel az a tapasztalatom, hogy kisebb, mint a többi márka, ezért nem tudom,hogy vegyek-e 56-os méretet, vagy onnan inkább

egyből a 62-t rendeljem? Köszönöm szépen:)


2022. szept. 20. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]

Minőségre tényleg olyan amilyen (mondjuk nálunk simán kibírja azt a pár hónapot amit kell), de szerintem pont az a jó benne, hogy itt vannak egyszerűbb ruhák is. Én az ilyen Disney mesés, Minnie egeres vonalat nem szeretem, ami sok helyen van. Itt meg egy rakat olyan ruha van, amin vagy nincs minta, vagy ha van, akkor valami aranyos állat, nem ezer éves rajzfilmfigurák. De persze mindenkinek más teteszik.

2022. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!