Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 10-11 évesen a fiúk vagy a...

10-11 évesen a fiúk vagy a lányok lába a nagyobb?

Figyelt kérdés

#láb #lábméret #cipőméret #fiúk lábmérete #lányok lábmérete
2022. okt. 17. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te okosabb vagy, mint egy ötödikes?
2022. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tegnap a boltban három kiskölyök állt előttem a sorban, mondjuk talán már inkább 12-13 évesek lehettek, egy kissrác és két lány. A fiú magasabb volt pár centivel a lányoknál, de mindkettő lába vagy két számmal nagyobb volt, mint az övé (az egyiken sima Converse csuka, és még abban is nagyobb volt, mint a srácé a jóval vastagabb edzőcipőben). De mindez szemmel láthatóan egyiküket sem zavarta.
2022. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tegnap egy 14-15 éves kislányt láttam magam előtt felszállni a buszra, a lábán teljes meglepetésemre az az igazi posztóból készült kékes színű nagymama mamusz volt.

Nem tudom, hogy ez egy új divat lenne-e a gumicsizmák mellett, vagy pedig csak szegények a szülei és nem telik nekik egy normális cipőre a gyereknek.

Ha utóbbi, akkor nagyon sajnálom szegényt, mert most még ebben a 20 fok körüli száraz időben nem fázik, de ha bejön egy esős, hideg idő, akkor elázik a mamuszban a lába, amíg besétál iskolában és megfázik.

2022. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!