Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az újonnan vásárolt kokuszbete...

Az újonnan vásárolt kokuszbetetes pályát kimostam betéttel együtt. Tönkre is tettem ezaltal?

Figyelt kérdés
Kezdő anyuka vagyok,leszek, minden holmit atmosok,de ezt nem figyeltem meg elég jól.
2022. nov. 4. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 babyboom567 ***** válasza:
Szerintem nem lehet gépben mosni a kókuszbetétet.
2022. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, tönkretetted. Nem kell mindent ész nélkül mosni, normál esetben is gondolkodik az ember előtte, nem? Máskor nézd meg a csomagoláson, mit hogy kell tisztitani. A kókuszmatracon ott lesz a matracvédő es a lepedő is, nem kell kimosni.
2022. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A matracot csak azért mondtam, hogy nehogy azt is kimosd.
2022. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom semmi baja,annyi,hogy elszínezte kicsit a pólyát a kókuszmatrac,kicsit sárga lett itt-ott.
2022. nov. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!