Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól mostátok együtt a...

Mikortól mostátok együtt a gyerek ruháit a ti ruháitokkal, mennyi idősen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetektől együtt mosom.
2013. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Sosem hallottam még, hogy külön kellene mosni.
2013. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor csak plusz munkát csináltam magamnak. :)
2013. jún. 7. 11:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gyereknél külön mostam az első hónapokban, a kicsinek már nem csak egyszer, születése előtt az egész adagot.
2013. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok: persze nagyon koszos munkásruhát, nemtudommit külön mosok, de a többit együtt, babaöblítővel. :)
2013. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Puliszkas válasza:
100%
Régebben tényleg külön mosták a babaruhát,sőt ki is főzték.De szerintem is fölösleges,főleg a mai mosógépekkel.Végül is a "világra" hoztuk és neveljük a gyereket nem a laborba vagy steril szobába.
2013. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is az elsőnél még külön mostam, aztán a másodiknál már nem, a kezdetektől fogva.


Csak a volt férjem ultramocskos munkásruháját mostam külön, de azt még a saját farmeremtől is.

2013. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Èn meg mindig külön mosom neki.

Anyám is mindig külön mosta az ö ruháikat meg a mieinket.

Gyerekeknek heti 3-4x mosok, így semmi értelme össze keverni sem, mert simán 2 naponta megtellik egy mosógép csak az ö ruháikkal.

Fehéreket néha mosom egyben, de max azokat, mert azokból nem tellik meg egy mosogép egyszerre.


Nektek nem tellik meg 2-3 nap alatt pl 2 gyereknél egy mosógép?

2013. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek nem tellik meg 2-3 nap alatt pl 2 gyereknél egy mosógép?"


De, pl mivel lányok, sok a piros, élénk rózsaszín ruhájuk. Nekik összegyűlik, nekem viszont nem, mert van két élénkebb lila felsőm meg 3 bugyim. Ha az összes ilyen színű cuccomat összerakom, akkor sincs meg még egy fél mosás sem. Szóval én színek szerint rakom össze, simán bevágom az én ruhámat az övék közé... Viszont mivel én főleg szürkét, zöldet és barnát hordok, ha nekik van csak 1-2 ilyen cuccuk, akkor meg azt teszem be az enyém közé. Azért ha az én pólómra ráfektetem a babát, hozzáér a kis pofija, kezecskéje, összeér a rugijával az én ruhám, akkor a mosásnál miért kellene külön raknom? Ha mocskos az én póllóm, az 99%-ban bababüfi miatt volt..

2013. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónapos koráig mostam külön a fiam ruháit, aztán rájöttem, hogy teljesen felesleges.
2013. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!