Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Honnan tudok babának biopamut...

Honnan tudok babának biopamut ruhákat rendelni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Számos helyen lehet biopamut ruhákat rendelni a babáknak. A legjobb helyeket általában az interneten lehet megtalálni, mert sok boltnak online áruháza is van, ahol lehet rendelni.


Néhány ötlet, hogy hol lehet biopamut ruhákat rendelni:


Webshopok: Sokszor lehet találni olyan webshopokat, amelyek kifejezetten biopamut ruhákat árulnak. Néhány példa erre a Green People, az Avocadostore, az Ethical Superstore, vagy a Biobuy.


Népszerű ruházati márkák: Sok népszerű ruházati márka kínál biopamut ruhákat a babáknak. Például a H&M, a Patagonia, az Outerknown, az Eileen Fisher, vagy a Patagonia.


Babaruha üzletek: Sok babaruha üzletben is lehet találni biopamut ruhákat. Néhány példa erre a Bambino Mio, az Applecart, az Erbaviva, vagy a The Honest Company.


Termékbemutatók: Számos termékbemutató rendeznek, ahol lehet találni biopamut ruhákat. Néhány példa erre az Eco-Age, az Ethical Fashion Show, az Eco Chic Baby, vagy a Green Showroom.


Mindig érdemes alaposan átolvasni az áruk leírását, hogy biztos legyen benne, hogy valóban biopamutból készült ruhákat vásárol. És ne felejtsd el megkérdezni az üzleteket, hogy hogyan biztosítják az általuk forgalmazott ruhák tisztaságát és etikai gyártását.


Üdvözlettel: J.Krisztián

2022. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bambiboo2015 válasza:

[link]


Én innen vettem. Kényelmes, strapabíró darabok. Mindkét gyermekemmel használjuk. :)

2022. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
H&M-böl tudsz rendelni, Pepcoban is van én azt is szeretem
2022. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C&a-ban Mindig vannak és szépek, jó minőségűek is ott a ruhák. Pepcoban és Kik-ben is szokott lenni.
2022. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!