Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudok online jó minőségű,n...

Hol tudok online jó minőségű,nem drága baba ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Fél éves a kislányom,jelenleg már a 74-es meretnél tartunk. Elég messze lakunk mindentől,ha van módom a kik-ben szoktam venni a ruhákat vagy a Tesco Ff reszlegen,pepcot nem szeretem. Más nincs erreleé,de ezek is jó fél órás kocsi útra vannak. Sajnos kiknek nincs webshopja. Tudnátok nekem weboldalakat ajánlani,ahol a bodytól kezdve a rugdalózón át lehet jó minőségű és kikhez hasonló árkategóriájú gyerekruhákat beszerezni? (Zárójel,ha esetleg anyának,azaz magamnak is tudnék online ruhát rendelni,az jó volna..esetleg ha valami weboldalat tudtok erre is -bonprix nem jött be- megköszönöm,de a lényeg a babaruha elsősorban.)

2023. aug. 3. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
H&M oldalról szoktam rendelni. Ha akció/kiárusítás van simán Kikes áron lehet vásárolni. Sinsay sem rossz szerintem.
2023. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
H&M. Sokfélét próbáltam, a Pepco vagy a Kik ruhái hamar összemennek szárításban, kevesebb ideig is tudja hordani, mert hamarabb kinövi őket.
2023. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
H and m, sinsay.
2023. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: H&M és Sinsay.

Utóbbi olcsóbb, előbbi jobb minőségű.

Nekem egyébként bodyban csak a H&M jött be az olcsóbbak közül, a többit alig bírtam rászuszakolni a gyerekre, főleg, hogy feszes volt az izomzata is, piciként a kezét is alig engedte mozgatni.

Mióta ebben a melegben pólókat hordunk inkább, azóta viszont nagyon bejött a Pepco, eddig nem nyerte el a tetszésem, de most fillérekért vettem nagyon édes kis pólókat, ott voltak a legaranyosabbak ráadásul, nem csak olcsók.

Mondjuk én szárítani nem szoktam gépben, de a mosást jól bírták eddig.

Ha rendelsz a H&M-ből, akkor azt azért kalkuláld be, hogy elég jól nyúlnak is a cuccok, és nagyobb a méretezés is az átlagosnál, az én kisfiam pl. régóta 80-as cuccokat hord, de az ottani 74-es hosszúujjú bodyk jók lesznek szerintem ősszel is bőven :)

2023. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A H&M elég drága, de vmikor ki lehet fogni az akciósokat. Sinsay elég jó árban van, a minőség is elfogadható. De vannak online használt ruha boltok is, ott is jók szoktak lenni (Ruhafalva, Kölyökshop, Vackor Bizományi, Babaotthon stb.).
2023. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sinsay kb olyan KIK minőség.

Árban is korrekt.


H&M és Bonprix drága és amúgy rengeteget romlott a minőség az elmúlt évekhez képest!

2023. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

HMmel én sem vagyok megelégedve,akismama ruhaim onnan voltak. Nem hordtam őket,csak pár hónapig,mégis ingyen ajándékoztam tovább,mert tiszta szösz,fakulas és kinyulas lett belőlük ,ahhoz képest pedig drága volt. Bonprix méret sose jó,vagy úgy áll,mint tehénen a gatya,nincs se kedvem se időm a visszaküldésekkel molyolni (háromszor rendeltem összesen,egyetlen top ami jó lett..nagy üzlet)

Amit még szeretek,az a Lidl gyerekruha,de hát nem állandó termék,nem is értem miért,így folyton vadászni kell.

2023. aug. 3. 17:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Hozzá leteszem kímélő mosason mostam,kímélő mososzerrel őket,és mégis.
2023. aug. 3. 17:25
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
C&a van online shop
2023. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
H&m. A gyerekruhák jó minőségűek, learazáskor pepco áron lehet hozzájutni dolgokhoz.
2023. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!