Milyen öko és bababarát mosószert használsz ami manapság árban is megéri ( akár online)?

Figyelt kérdés

Amit eddig használtunk az 2000ft/l/33 mosás vagy 1600/l/22 mosas, tehát ennél kedvezőbbet( ez DM és lidl és minőségében is jó)

Trollok kímèljenek es arra sem vagyok kíváncsi hogy de miért öko, miért bababarát, miert nem jó a persil és társai.(allergia érzékeny bőr és fontos a környezetbarát ha csak egy kicsit is)



2023. febr. 3. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Souldrops sensitive és Dr. M mosódió gél van talán olcsóbban. A Lidlben vettem a mosódió gélt pár hónapja 1300ft/l áron azóta lehet, hogy drágább lett.

Egy ideje már itthon főzöm szappanreszelékből a mosógélt és teljesen jól mos. Rakok még hozzá 1 ek mosószódát és ecettel öblítek. Így tuti elkerülök minden vegyszert és baromi olcsó. Kb 80 mosásra elég házi mosógél kijön 1000 forintból. Ha nagyon koszos valami akkor dm sajátmárkás marhaepe szappanal átdörzsölöm és szép tiszta lesz.

2023. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dm-es mosógél, online lehet rendelni 4,5 literes kiszerelésben, olcsóbb, mint bármelyik mososzer
2023. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, írnál receptet? Melyik szappan és mennyi víz? Erről már hallottam és kiprobalnam

Második, írsz konkrét márkát, nem találom a dm appban.

Köszönöm szépen amúgy ☺️

2023. febr. 3. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:

én a sima egyszerű mosószódát ajánlom. Ennél olcsóbb nem lesz, 1000 forintért kapsz 2 kilót. Foszfátmentes, úgyhogy a babának se lesz baja.


Annyira öko, hogy a természetben is elöfordul(nátrium-karbonát)

2023. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Easyfresh szenzitív mosógéljét szoktam rendelni nagy tételben. Illetve igen, mosószóda, csak a durvábban szennyezett ruhákhoz az nekem nem elég.
2023. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Van mososzodam és mosotojasom is, de a férjem edzős cuccaihoz kevés ( mindennapi munkája).

Lányom cuccait ki szoktam vele mosni, ecet nekem nem vált be, helyette citromsav és 100,% jázmin illoolaj van.

2023. febr. 3. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:

250g szappan és 8l víz kell hozzá. Szappant a netről rendelek (Mosódara-natúr néven megtalálod) vagy ha találok valahol olcsón növényi szappant akkor azt használom és hozzáteszem még a fürdőszappan maradékokat is. Kimérem a szappant (ha nem a darát használom akkor lereszelem) és összefőzöm a vízzel. Csak egyet forralok rajta lényeg, hogy feloldódjon a szappan. Flakonokba öntöm. Használat előtt fel kell rázni. Kb 1 decit rakok egy mosáshoz + 1 ek mosószóda.

Nekem meg pont a citromsavat nem vált be. Azt vettem észre, hogy kikezdi a zoknik gumiját. 🤷


1es voltam

2023. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy ideig mosódiót használtam, de nem úgy, hogy beraktam a ruhák közé, hanem recept alapján "megfőztem" őket. Meglepően jól tisztított. Azóta sem találtam olyan mosódiót sajnos.
2023. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dr. M Mosódiógél Narancsolaj


4899 Ft a 4,5 literes


2es voltam

2023. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Mosószert nem tudok, de öblítő helyett mi kb fél dl 20%-os ecetet teszünk az öbítő helyére.
2023. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!