Milyen gyakran mossátok a babafészket, lepedot?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Babafészket kb havonta (mindig volt benne plusz textilpelus így nem nagyon lett koszos), esetleg ha mégis került rá akkor nyílván pluszba kimostam. Lepedőt két hetente.
2023. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babafészekbe vettünk beleillő betétet + pelenkát is szoktunk rátenni.

Kb. havonta volt mosva, de ha épp lebukta a peremét, akkor pluszban is.

A lepedőt legalább hetente. Amikor lebukta, gyakrabban. Ott nem működött a textilpelusos módszer, felgyűrte.

2023. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Babafészket és lepedőt is akkor, ha balesetes lett.

Babafészekbe eldobhatós pelenkázó alátét + rá textil pelust tettem, hogy ne legyen pisis/bukásos.

Lepedőre ugyanígy tettem napközben eldobhatós pelenkázó alátétet+ textilpelust. Viszont éjszakára nem a fulladásveszély miatt. Így előfordultak pisis/bukásos balesetek. Olyankor mindig cseréltem. Volt kb 3-4 lepedő forgalomba. 😀

2023. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En hetente mosom, ahogy a bútorok úgy a lepedő és a fészek is poros lesz

Ha nem porolok 2 hétig az is meglátszik mindenhol

2023. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! újszülötteknek való kis fészek van, nem mertem eddig textilpelust meg semmit rátenni mert féltem hogy maga alá gyűri, de ma kipróbáltam és úgy néz ki hogy nincs vele gond.
2023. szept. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!