Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Èrdemes vàsàrolni babafèszket?...

Èrdemes vàsàrolni babafèszket?Előnyei esetleg hátrányai?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jó volt, de nem nélkülözhetetlen, a kanapén használtuk, hogy ne guruljon le.
2023. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos dolog. Ha pl. kiságyban használjátok szűkíti a teret körülöleli, védi úgy, mint ahogy az anyaméhben megszokta a baba. Ha esetleg a kiságyon kívül is altatnátok pl. kanapén, nagyágyon biztonságot nyújt a pereme.
2023. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Imádtam!!!nagyon hasznos!nem.forog ki ababa belőle
2023. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, de nem a legkisebb méretet, van XL-es is belőle. Több, mint 2 éve abban alszik a gyerek, imádja. Először támasztotta, mostanra az utazásoknál a fészket leterítve akárhol nyugodtan elalszik. Nagyon jó döntés volt.
2023. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött, én csak ajánlani tudom. Hátrányt nem tudok, előnye, hogy például napközben benne tud lenni a baba a nappaliban, aludni is tud benne.
2023. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt. De csak mert kaptunk.

Az első gyerek ordított benne. A kicsi meg 3 hónapig aludt benne, mert ahogy elkezdett forogni, mar nem volt helye, nem szerette.


Szóval nálunk azért a 3 honapért nekünk nem érte volna meg.

2023. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 hónapos koráig aludt bent a lányunk, aztán ahogy elkezdett forogni már nem volt jó neki.

Az első hónapokban a kistesónál is tervezzük használni.

Előnye egyébként szerintem hogy bárhol altatod, ő abban mindig a saját kis megszokott helyén van

2023. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 évesen még benne aludt. Mindig jobbat aludt ha nem tudott elmászkálni a kiságyban. Mérete miatt simán meg tudott fordulni benne de valahogy mégis adott neki egy keretet. Most lassan 3 éves de van hogy még néha mindig előveszi és abban alszik.
2023. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fél éves korában vettük, xl-est, a mai napig abban alszik,pedig már elmúlt 2 éves. Imádja. Ha ezt tudom, újszülött korától kapott volna, de olyan kritikákat olvastam, hogy megfulladhat benne. Nem tudom, hogy, mert az én fiam születésétől fogva úgy aludt,hogy nekitolta az arcát a rácsvédőnek, és mégis kapott levegőt. Egy babafészek azért ennél szellősebb. A miénk alá légzésfigyelőt is lehetett rakni, működött úgy is.
2023. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első gyerekem imádta, abban aludt kb 2 éves koráig, a kicsi sosem maradt meg ugyanabban a fészekben úgyhogy vele nem használtuk.
2023. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!