Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Éjszakára szoktatok bodyt...

Éjszakára szoktatok bodyt adni a babára a pizsama alá?

Figyelt kérdés

Mindenképp egyrészes pizsamákat szeretnék (rugdalozó?), de nem tudom, hogy az alá még “szokás” bodyt adni, vagy nem?


Első baba lesz…


2023. szept. 25. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ. Én adtam rá, de télen benn 18 foknál nem volt több (nem azért mer nem tudtam fizetni a fűtést).
2023. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Sose adtam rugdalózót önmagában egyik gyerekemre se. Ha meleg volt a két réteghez, akkor nem a body-t hagytam el, hanem a rugdalózót nem adtam rá és volt csak body-ban vagy body nadrággal, harisnyával...stb.

A body az alap volt au öltözékben, arra jött minden plusz.

Szóval igen: ha rugdalózós időjárás volt éjszaka, akkor volt alatta body.

2023. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Sosem adtam bodyt a rugdalózó alá. Ha hideg van, a rugira kap egy hálózsákot.
2023. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én adtam, igen. Body,rugi. Így volt éjjel-nappal.
2023. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Télen a lábas pizsi alá ment rövid vagy hosszúujjú, attól függ hogy éreztem.
2023. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Hálózsákban alszik a kislányom születése óta. Kánikulában nélküle, de van nyári vékony, amit tavasztól őszig használunk, télen átmenetit használunk. (A téliek hozzánk nagyon vastagok, melegek.)

Annyit szoktam változtatni, hogy mit adok alá. Télen talpas rugit kap, nyáron rövid bodyt csak, átmeneti időszakban hosszúujjú bodyt.

Mostmár tipegő hálózsákra váltunk télen, azt biztos talpas rugival fogom ráadni, aztán tavaszra majd meglátjuk.

Hallgass mindig a megérzéseidre! :)

Rugi alá fentiek miatt sosem adtam bodyt.

2023. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ugyan ez. Lábas rugi alá hosszujjú vagy rövid. Szerettem soha nem fazott meg.
2023. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hőmérséklettől függ, hogy mit adok rájuk. A nagy fázósabb, úgyhogy rajta egy talpnélküli rugi volt este, a kicsin csak egy napozó. Ha hűvösebb lesz a nagy kap egy bodyt a pizsi alá, a kicsi meg csak simán rugdalózó. Télen tipegő hálózsák+body mindkettőnek annyi különbséggel, hogy a nagy fiamé vastagabb.
2023. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ milyen meleg van a lakásban. Mi hidegben szeretünk aludni, ezért olyankor body+rugi+hálózsák volt rajta. De ha ti 22+ fokban szerettek aludni, akkor inkább csak body vékony hálózsákkal. Úgyis látni fogod ha fázik illetve melege van.
2023. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talpas rugi bodyval, mert nem viseli el sem a hálózsákot, sem a takarót.
2023. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!