Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A sinsay gyerekruhák mindig...

A sinsay gyerekruhák mindig ennyire el vannak méretezve?

Figyelt kérdés
Fiamnak vettem 98-as ruhákat, a pulóver kb ugyanakkora mint a 92-es, a hosszú ujjú felsők pedig megeszik a gyereket, inkább 104-esnek menne el.. a nadrágok is, a derékbőség óriási, leesik a gyerekről, hossza jó legalább. Lányomnak pedig 122-es lenne a mérete, itt szintén a melegítőnadrág leesik róla, a leggingsnek meg a vádlija szűk, a dereka bő (de legalább rugalmas). 2 szett ugyanolyan szabású, csak más színű nadrágokat vettem neki, mindkettő 122 méretben, az egyik szett sokkal hosszabb, legalább 5 centivel. Vettem egy sima fehér blúzt is neki, úgy küldték, hogy rá van rajzolva a szabásminta kék tollal.
2023. okt. 13. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Huha ez engem is érdekelne, mert éppen ma beszéltük a férjemmel, hogy ott nézzünk nadrágokat a kislányunknak!
2023. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapból is kisebbek, mint pl. a H&M vagy a Lupilu. Ráadásul szar az anyaguk. Rugalmatlanok a bodyk, kímélő programban is összemennek szárításkor. Csak az elején, 56-os méretben rendeltem onnan, aztán látva, milyenek, hagytam a fenébe. H&M-ből még hordta a méretet, mikor a Sinsay már rég félre kellett mindet tenni.

Viszont volt egy-két használtan vett Sinsay babamárkájú bodym, azok még normális anyagúak voltak, érdekes módon.

2023. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a nadràhok màr kövér gyerekekre készülnek, vagy nem tudom, bárhol veszek, mind lötyög deréktájt a gyereken, pedig totál átlagos testalkatú, nem vékony.
2023. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia !



Én még soha nem jártam így sinsay ruhákkal.

Rendszeresen rendelek, 3 lányom van.


A legkisebb szintén 98 ruha méret, a középső 122 a nagy meg 140 méret.

Mindhárom vékony, és pont a sinsayes gatyák legginsek jók.


Azt viszont tudom, hogy ha van szárítógéped akkor érdemes 1 számmal nagyobbat rendelni

2023. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az összes meratazonos volt.
2023. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer rendeltem a fiamnak 6 db nadrágot egyforma méretben (92), sorba tudtam őket rendezni hosszúság szerint. A legnagyobb és a legkisebb között 10 centi eltérés volt 🤣 a legkisebb már rövid is volt neki sajnos. Pulcsit nem veszek onnan, mert pocsék minőség. Amit imádok onnan ,az a felsőruházat. Dzseki, kabátok, overálok. Azok jó minőségűek. Meg még a farmer nadragjaikat szeretem..

Jatszos nadrágot én pepcoban szeretek venni, olcsó és nem sajnálom ha abban kúszik mászik az udvaron. És ennyi pénzért még a minősége is jó szerintem.

2023. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már úgy, hogy túl nagy lett az, ami elvileg más márkában jó, de a szárítógép miatt úgy összement, hogy végül kicsi lett.
2023. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!