Kikben lévő gyerekruhák milyenek? Bírják a szárítógépet?nem bolyhosodnak,nyúlnak ki hamar?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyes a felhozatal...

Volt 56-os rugdalózónk, nem is egy, oldalt a varrásnál szakadtak ki. 1-2 mosást ha bírtak.

Melegítő nadrág és felső 62-es az bírta rendesen, de csak a teljesen pamut anyag.

A melegebb "pulóver" szerintem amiben poliészter is van, az 1 mosás után nagyon görényen nézett ki, pedig 40 fokon mosok 400 fordulaton centrifugázva és babamosószerrel. Teljesen bolyhos lett.

Azóta én inkább az olcsóbb kategóriából Auchan vagy F&F babaruhát veszek.Outlet vagy second hand rendelek.

Illetve a H&M az örök favorit, de az picit drága, így ott figyelem az akciókat.

2023. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A pulcsik pl. nekem jól bírták, bár nem használtam szárítást, és igen sok ruhát sikerül mindig beszereznem, így egyik sem volt agyonhordva.

Viszont a bodyk nem jöttek be, egy-két mosás után úgy kinyúltak (/össze is mentek?), hogy a legtöbbnek széle-hossza egy lett...

Én is az F&F-et és H&M-et szeretem legjobban, de azért azok sem mindig olcsók, sőt. Inkább ki lehet fogni jó akciókat, de ez szinte mindenhol így van :)

2023. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Nagyobbak, mint az átlag babaruha méret, arra figyelni kell.

A sima bodyk nem jöttek be, de a lapolósból van pár, és azok bírták.

De pulóver, nadrág, hálózsák pl jó, onnan van.

2023. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk csak a jobb minőségű pulcsik bírták, de én inkább kivárok pár hm/f&f/lidl ruha akciót már, esetleg turi, mert azok mind bírják a folyamatos mosás-szárítás körforgást. Több gyerekkel már nem foglalkozok se címkével se utasításokkal, így is folyamatosan mosni/szárítani kell.
2023. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Én meg azt tapasztaltam, hogy kisebbek. Mindig egy számmal nagyobbat kellett venni. A nadrágok általában pár mosás után bolyhosak lettek.
2023. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Nem kisebbek egyáltalán, a kik-es ruhák nagyobbak.

Ami 56-os ott, az máshol 62 vagy 68.

2023. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!