Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Valakinek van ilyen h&m nadràgja?

Valakinek van ilyen h&m nadràgja?

Figyelt kérdés

[link]


Pontosan milyen színű? Világosbézs vagy sötét? Esetleg képet is küldhettek. Mennyire méretarányos? Nekünk a HMből sokszor egyel kisebb méret kellett. Köszi ha segítesz.



nov. 19. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a h&m ruhai nagyobbak, szoval altalaban kisebb meret kell.

Ez a nadrag szerintem pont olyan szinu, mint a kepen. Sajnos mar elajandekoztuk,mert mar kinotte a gyerek, nem tudom lefotozni, de en igy emlekszem ra.

nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem minden nagyobb náluk. Én kifogtam olyan body-t, ami még kicsi is volt. Hasonló nadrágunk van, abból kisebbet vettem eggyel mint a mérete, de ez függ a testarányoktól is. Hosszabb combú gyerekre szerintem a kiírt méret kellett volna. Az enyémnek arányaiban a törzse hosszabb, és nem egy hurkás baba, így neki kisebb H&M naci kell.
nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

H&M ruhái olyan színűek szoktak lenni, mint a képen. Méret meg... Az enyémekre hosszban jó, de sokszor szűkek, de hát ők szélesebbek is, mint a konfekció. Gumis derekú nadrágok viszont jók szoktak lenni. Érdemes ott elolvasni a véleményeket.

De olyan nagy kockázata azért nincs, mert ingyen visszaküldheted és visszafizetik. Csak idő meg macera persze, pláne, ha sürgősen kell és mégse jó.

nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kisfiam 8 hós, nem túl nagy baba, kb 7,5 kg körül van és 68-70 cm, nem tudom pontosan. Igaz, mire kellene a naci, addigra 9 hónapos lesz, de így sem hiszem, hogy 8 kg-nál több lesz addigra. Alapból most 74-es nadrágokat hord (pepco méret, de van 74-es h&m leggings is, az is jó rá mondjuk, igaz, inkább nagy, mint kicsi), de ami szélesebb nadrág az nagy rá. A 68-as és a 74-es nadrág között gondolkodom. Szerintem derék, combszélesség stb tekintetében elég lenne a 68, csak attól félek, hogy rövid lesz.
nov. 19. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiam 9 hós,80as ruhákat hord

Most vettünk neki h&M szettet es a 74es méret a jó rá.

nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! A te fiad mekkora? 😊
nov. 26. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
70cm
nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem jó lesz nekünk a 68 (végül azt rendeltem), mert az én kisfiam csak 67 cm, a 8hós státusz szerint 😁

Megírom hogy jó lett e, ha megérkezett, hátha segítség lesz a későbbiekben valakinek.

nov. 27. 10:31
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csalódás.

A színe nem olyan, mint a képen, hosszra jó de nagyon széles, buggyos, nagy az ülepe 😔

nov. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!