Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valakinél előfordult már...

Valakinél előfordult már kétszer láz egymás után?

Figyelt kérdés
Múlt hét szombaton a 2 éves lányom belázasodott. Semmi más tünete nem volt, hétfő reggel elvittem orvoshoz. Mondták, hogy jön a foga nem kell túl aggódni, attól lázas. Aznap délután neki állt fájni a lába nagyon nehezen járt rajta. Felhívtam az orvosunkat azt mondta ha másnapra nem múlik el, vigyem le. Elmúlt. Viszont a láz csak szerda estére múlt el neki. Azóta minden rendben volt. Viszont ma újra belázasodott. A gyerekorvost hívtam először de ő nincs itthon, csak hétfőn tudja megnézni. A sürgősségin pedig azt a választ adták, hogy egy láz nem sürgős eset, menjünk haza vigyük el hétfőn orvoshoz. Aggódok és hétfő reggelig megőrülök. Bárki aki hasonló képpen volt már a gyermekével tudna valami bíztatót mondani?

2023. szept. 16. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Ne aggódd túl. Figyelj rá, de ne stresszelj. A láz normális keretek között nem sürgősségi eset. Főleg, ha szükséges akkor csillapítható. Szóval lehetséges hogy hétfőre már kutya baja.
2023. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Láz, vírus rámehet az izületekre amitől fájhatnak a végtagjai is.
2023. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!