Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kislányom februárban fog...

A kislányom februárban fog megszületni.Csakis 1 és 3 hónapos ruhákat vettem neki.Külföldön az 1 hónapos 54cm nem 56, és van olyan márka ahol a 3 hónapos 59cm a szokásos 62helyett, de van amelyik 62es.Szóval sok 54 es és 59cm-em van.Vegyek 6 hónapost?

Figyelt kérdés
6hós az 68cm.Lehet azt hordana pl 3 hós korába? Az 1 hónapost meg elhordja az első hónapban, a 3 hónapost meg 2-3 hónaposan.
dec. 26. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az égvilágon semmi nem történik, ha veszel 6 hónapos ruhát, max. hordja 6 hónaposan majd.
dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ezt így ki fogja előre megmondani neked?


Nekem mind a 2 gyerekem 3kgval és 50cm-el született.

Az első 56al kezdte, kb 2 hét alatt kinőtte. 2hetesen 62est adtam már rá, ami 3 hós méret. 2 hósan meg 68ast, aminkb 6 hósnak felel meg.

Ezzel szembe a másodiknak az 50esek is nagyok voltak. 1honaposan kapott 56ost, kb fél évesen 62est.


Elrakni el lehet...

dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudod kiszámítani. Én most azt figyeltem hogy amit szettben adtak bodyt meg rugdalozót, ott a body jó, a rugdalózó meg kicsi. Na akkor hogy van ez?

Nagyon kicsiből nem érdemes sokat venni, mert azon kívül hogy nembiztos hogy jó, gyorsan kinövi. A nagyobb meg max pár hétig nagyobb, semmi baja nem lesz ha eleinte lötyög rajta. Nyári lányomon a bodyk lógtak, a télin meg a meleg rugik. Ez van, pikk pakk belenőnek.

dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Annyi eggyes hogy 6 hónaposan már nyár lesz :(

És nem feltétlen azonos szezonú ruha kell rá pl júliusban mint áprilisban.

dec. 26. 22:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezért vacilálok hogy vegyek e vagy sem, mert nem egy a szezon :(
dec. 26. 22:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt nagyobbakat vettem. 3 56-os volt, a többi 62-es. Kicsit nagy volt de nem volt olyan feltűnően nagy. Kb 6-7 darab volt összesen. 54 centivel született. Szerintem felesleges betárazni addig amíg meg sem született.
dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ma megrendeled és másnap hozzá a futár. Minek vennél előre olyat, ami lehet hogy nem is kell?
dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben.Nem veszek semmit akkor egyenlőre.
dec. 26. 23:02
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"Külföldön"

Nálunk "külföldön" meg ugyanúgy 56-os, 62-es és 68-as van. Külföld nem egységes egész. Amúgy meg Magyarországon is "külföldi" ruhákat használnak, ugyanis a magyar textilgyártás rég megszünt.

dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Február közepére voltam kiírva a fiammal, 56-os ruhákat vettem. (Overált, vastagabb cuccokat)

Január végén született meg, 46 centivel… :D

3 hónaposan - tavasszal nőtt bele az 56-os ruhákba, 6 hónaposan 62-be.

Most olyan 75 cm, 74-80-as ruhákat hord.

Szerintem egyelőre bőven elég, amiket vettél neki, majd ha megszületik akkor már könnyebben vásárolgatsz még neki.

dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!