Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltöztettek egy pár...

Hogyan öltöztettek egy pár hetes/1hónapos babót?

Figyelt kérdés
Januárban fogok szülni.Készültem sok pizsamával, meleg leggings-el, pulcsikkal, melegitonadrágokkal. Vagy csak pizsamában vannak egész nap? 12 db van 56osból és 5db 62esből.
nov. 26. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Babó. Beszarok ettől
nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bodyt adtam nadrággal. Rugdalózót pizsamának kapott. A pulcsinak nem sok értelme van újszülöttnél. Állandóan a nyakában köt ki.
nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha pizsama alatt rugdalózót értesz. Igen, az a legkényelmesebb nekik éjjel-nappal az első hetekben, hónapokban.

Nadrág nyomhatja a köldökcsonkot (lányomnak pl: extra lassan gyógyult, 3 hónapos koraig semmit nem tudtam ráadni, ami ott végződött),

bármi ami csak derékig ér nem praktikus, mert vagy felcsúszik (póló, pulcsi) vagy alágyűrődik... akadalyozza a kényelmes alvasban.

Ülni nem tudó ruhára, ráadásul télen, total öngól nem babásan öltöztetni, hanem divatozni.

nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Februar az egyik gyerekem.

Body napközben. Jó meleg volt a lakás.

Este halózsák vagy rugdalózó.

nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okés mindenképp tedd meg ezt a tevékenységet kedves 1 es.
nov. 26. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

"Nadrág nyomhatja a köldökcsonkot“


Vannak puha derekú nadrágok, amik nem nyomják sehol.

nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

[link]

[link]


Ezek nem nyomják sehol. 74-es méretig nem is volt gumis derekú nadrágja, csak ilyen passzés

nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Rugikat alá rövid ujjú bodyt, hosszu ujjú pocaknaci (h&m-es hosszú volt és nem szoros nem bántotta a köldökét). Annyit hozzátennék hogy nálunk este hideg volt, reggel meleg.
nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Iden januarban szuletett a fiam, kizarolag alvashoz hasznaltunk rugdalozot, nappal body+nadrag komboban volt.
nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Őszinte leszek én úgy öltöztetem, hogy minél egyszerűbb legyen pelenkázni. Rugdalózó napközben, body és hálózsák éjszaka. Az 56-os ruhák 1,5 hónapig voltak jók rá, most kezdett 62-es ruhákat hordani (7 hetes).
nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!