Kik-es ruhák, leggingek összemennek?

Figyelt kérdés

Most nyílt nálunk KIK, kipróbálnám az ovis lányomnak a leggingseket, mert a Pepcos mindegyik összemegy vagy két méretet, 108 centis a lányom és a 116-os már nem is jó neki, és amúgy is a gumis része is annyira feszes lesz, hogy nyomja a hasát.

Kik-es leggingsekkel mi a helyzet? :/


dec. 27. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak veszek ott néha ruhát, de jellemzően mindig egy mérettel nagyobbat, mert mosás-szárítás után összébb megy.
dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nem mentek össze, pedig szárítógépet is használunk.

Nem szeretem a KIK ruháit, nem vagyok elégedett a minőségükkel (a baba még egész jó volt), a pólók pl. iszonyúan deformálódnak, a leggings az egyetlen, amit ott veszünk, mert ár érték arányban teljesen jók. Mondjuk, szerintem elég vékonyka gyerekekre valóak, ha pocakosabb vagy combosabb, valószínű nem lesz jó.

dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elég vékony ő is, de a pepcosnak rendesen összemegy a dereka is.

Most vettem kikben párat, meglátjuk. Egyelőre szarítógépbe nem rakom be majd.

dec. 27. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Pepco-t nem ismerem, az elején még próbálkoztam, de iszonyú silány szerintem.


Én normál testalkatú vagyok (162/48), de a felnőtt ruhák irdatlan nagyok ott. Gyerekosztály meg totál elszabott, a 134/140 rövid jó rám… de pl. a leggings 158-as hosszra ok, de a derekába 3x beleférek és tűdőig ér..

Ki érti ezt…


Remélem a KIK beválik.

Esetleg F&F, de szerintem túlárazott.

Én akcióban alig tudok valamit kifogni…

dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!