Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek ez jó öltözet...

Szerintetek ez jó öltözet lesz a húsvéti időben (6,5 hó) Tapasztalt anyukák? ti hogy öltöztetitek?

Figyelt kérdés

Hosszú fazonú baba dress (a pepco viragos/nyuszis ha így tudja valaki), alá pamut harisnya+ hosszú ujjú felső egy rövid bodyval. Erre egy tavaszi dzseki kintre. (Sima hosszú ujjú body +a ruha rá is elég lehet a dzsekivel kintre, de talán jó a plusz rövid alatta h biztos ne fázzon..)


—-

Most utazunk el először a mamáékhoz 1-2 napra, és se alul, se túl nem akarom öltöztetni ebben a tavaszi időben. (20-23 fok). Az oltoztetésben meg nagyon béna vagyok, hogyan is kéne.


(Ugyanígy ha valami útmutató ami nektek segített míg belejöttetek hány fokban hány réteg és hogyan, azt is megköszönöm!)



márc. 29. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok lesz.
márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1 eves a kisfiam de meg mindig en is bajban vagyok az oltoztetessel. Nekem az valt be, hogy retegesen oltoztetem, aztan max levetkoztetem a babakocsiban (meg nem jar), ha ugy latom, hogy melege van. Illetve mindig van nalam mindenfele ruha, ha 1-2 napos programra megyunk, aztan eldontom, hogy mi kell utkozben. Nalunk az is nehezito tenyezo, hogy o fazosabb, en pl egyaltalan nem, igy meg magambol se tudok kiindulni az oltoztetes teren.


Ma pl body, vekony pulcsi, nadrag es egy vekony pamut overalban vittem ki, neki ez igy pont jo volt.

De ha melege lett volna, akkor pl az overalt leveszem gyorsan.

márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, mi az a baba dress, és bár nagyon próbáltam követni a leírásodat, totál elvesztettem a fonalat. Egy ökölszabályt próbálj követni: a babára elég egy réteggel több, mint rád.

Ha meg fázik, úgyis szól, akkor korrigálsz.

márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2: nagyon köszönöm: ilyen vékony pamut overallt próbálok majd nézni, nem jutott eddig eszembe a benti Ruhája fele nézni ilyet.


3: A dress: egyenruha/szoknya ruha. Ez jönne harisnyaval és vékony dzsekivel. (Akkor kihagyom a plusz réteg felsőt, igazatok van 🙈🙈)


Istenem, mire ebbe belejövök…

Köszi

márc. 29. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ attól is hogy milyen hőmérsékletet bír a babád,ugyan az én fiam már 15 hónapos de őt egy hosszú nadrágban és egy hosszú ujjú bodyba fogom kivinni,ide mondjuk 25fokot ír.Ha fújna a szél egy vékony pulcsi és sapka még.De mivel a te babád még kicsi ezért egy vékony kabátot tudnék még elképzelni.☺️
márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az egy réteggel több ez nagy baromság. Mindenkinek más a hőérzete. Az én fiam nem fázós, én igen. Ma ő egy póló, felső vejojy nadrágban volt, én cicanaci , rá vékony nadrág, póló, pulcsi, pulóver. Feloltozteted valahogy aztán figyeled és alkalmazkodsz.
márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6 Na igen, ez is a bajom, engem is kb hülyének néznek, inkább túl melegen öltözöm, később szoktam váltani Téliről is átmenetire.. És emiatt is vagyok bajban a plusz réteggel, mert sokallják ha próbálnám úgy öltöztetni. 😅


Na mindegy, figyelem, bepakoltam a fél szekrényt. Itt pedig tanulgatok a példákból. :)

márc. 29. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
20-23 fokban dzseki? Otthon q szobában is kb annyi lehet q hőmérséklet, ott is ennyi ruha van rajta?
márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon vékony dzseki… széles időben azért jó ha van. Kintre azért csak rá kene adni valamit a hosszú body+ szoknyaruhara
márc. 30. 08:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Most még 17 fok van, de majd abban igazad van, hogy leveszem ha süt a nap és nem fuj a szél max.
márc. 30. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!