Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A 80-as ruha átlagosan mennyi...

A 80-as ruha átlagosan mennyi idősnek való?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
9-12 hónaposra hivatalosan. De ez attól is függ, mekkora a baba:)
2013. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen hivatalosan 9-12 hónaposan, nekem mindhárom gyerekem 16-17 hónapos koráig hordta úgy 12 hónapos korától. Pedig átlagos méretűek, csak vékonyabbak talán mint az átlag. (10 kg-sak voltak úgy 16-17 hónaposan).
2013. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9-12-es hivatalosan, de vannak babák akik gyorsabban, lassabban híznak. Az én kisfiam pont az elején nőtt gyorsabban és ilyenkor már nagyobb ruha kellett neki, később pedig lassabban és akkor lett jó a korosztályának megfelelő méret. De azért ha figyeled a ráírt korosztályt, nagyon nem tudsz mellé fogni, mert azért nyúlik is valamennyit az anyag, de ha kicsit nagyobb az se gond, mert akkor meg lazább.
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából csak ezt nem tudtam ennyire pontosan, és elgondolkodtam, mert teregettem, és a 3,5 éves (átlagos növésű) lányom harisnyáján 80-86 szerepel, míg a 8 hónapos lányom 80-as kombidresszt visel, és valahogy furcsállottam. :o)
2013. jan. 30. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves a lányom és most hordja a 80as méretet.
2013. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A harisnya nagyon sokat tud nyúlni, azért jó még rá. Talán a body az amin a legjobban le tudod ellenőrizni a méretet. Bár az se az igazi, mert lehet, hogy hosszú, vagy rövid lába van mellette és akkor naciból nem ugyanolyan kell :)
2013. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenesetre vicces így belegondolva :)

Mi nekünk meg az van, hogy 86-nál valahogy megállt. Már több, mint egy éve ezt a méretet hordja. Jó, most már kezd kicsit szűkösebb lenni, de még mindig jók rá.

2013. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1 éves korától másfélig volt jó a 80-as. Nem úgy a pulóverből, azok mind rövidek, kint van a dereka belőle, tehát abból 92-est használtunk, míg nadrágból 80-ast.:)
2013. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kislányom 1 évesen hordott 80 méretett,most 2,5évesen 98 méretett,hord.
2013. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!