Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek csinosabban...

Hogyan öltözködjek csinosabban? Eddig átlagosan öltözködtem de most változtatni szeretnék, csinosabb, nőiesebb ruhákat szeretnék hordani.

Figyelt kérdés
Nem éjjelipillangósat..csak ami nem kislányos hanem inkább nőiesebb. Tudnátok mutatni pár alapdarabot? És mondanátok néhány szabály és ötletet? Amit jó ha ismerek: )
2011. dec. 4. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ hogy hány éves vagy. Nem mindegy hogy 13, vagy 23...
2011. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hordj blézert akár farmer egyszínű pólóval akár egybe ruhával sokat hordj szoknyát cipőnek ne csak edzőcipőt hanem valami nőieset, magassarkú táskának ne hátizsákot és ne is válltáskát(homártasit) hanem egy nőies darabot pl [link]
2011. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16éves vagyok
2011. dec. 4. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor amiket az előző írt.

Nem tudom mennyit tudsz költeni a ruhákra, de nézz be olyan boltokba, ahova eddig be se mentél.

2011. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne legyen drasztikus a változás, mert abban nem fogod érezni, h az te vagy. próbálj meg változatosabban öltözködni, párosíts pulcsit mellénnyel, szoknya, térdig érő csizma pl nagyon szép, nőies, hosszított felsők...nézegess képeket neten :)
2011. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kereted a változtatásra, vagy csak úgy érdekel, hogy mit kellene hordanod?
2011. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most kaptam pénzt és gondoltam elmegyek vásárolni de előtte megérdeklődöm ,hogy miket kéne hordanom ,hogy kicsit csinosabbá váljak:)
2011. dec. 5. 17:40
 8/8 Baby Firefly ***** válasza:
50%

emelj a sarkaidon : [link] (csak ne túl sokat ha magas vagy)

és hordj csőnadrágot : [link]

és ez szerintem tökéletes ;) : [link]

14/L

2011. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!